Biletul zilei pauza final - 17.02.2020

Biletul zilei pauza final – 17.02.2020

Biletul zilei pauza final – 17.02.2020 este format si astazi din 3 evenimente, unde vom miza pe cate un meci din Danemarca, Italia si Olanda. Am format o cota de 3,40, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. De asemenea, va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a-l plasa.

Midtjylland – Lyngby

Incepem Biletul zilei pauza final – 17.02.2020 cu intalnirea dintre Midtjylland si Lyngby, meci din etapa cu numarul 20 din Superliga. Partida se va disputa pe MCH Arena, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe M. Krogh. Midtjylland vine dupa doua victorii in ultimele doua partide amicale, cu Jiangsu Suning si Shandong Luneng. Echipa se afla la primul meci oficial din noul an, revenind din pauza competitionala, destinata pregatirii. De partea cealalta, Lyngby se afla si ea la primul meci oficial din acest an. Echipa vine dupa o infrangere in ultima partida disputata, tot amicala, cu Nykobing, scor 0-1.

AC Milan – Torino

Continuam Biletul zilei pauza final – 17.02.2020 cu intalnirea dintre AC Milan si Torino, meci din etapa cu numarul 24 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Giuseppe Meazza, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe M. Fabbri. AC Milan vine dupa o remiza cu Juventus, in cupa, pe teren propriu, scor 1-1. Echipa este fara victorie de 4 partide, tot din cupa, cand a intalnit-o pe Torino, invingand-o dupa prelungiri cu 4-2. Torino vine dupa 4 infrangeri consecutive, 4 in campionat si una in cupa. Ma astept astazi la un joc bun facut de AC Milan, cel putin in prima repriza.

Jong Ajax – Breda

Incheiem Biletul zilei pauza final – 17.02.2020 cu intalnirea dintre Jong Ajax si Breda, meci din etapa cu numarul 26 din Eerste Divisie. Partida se va disputa pe Sportcomplex De Toekomst, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe C. Ruperti. Jong Ajax vine dupa cea mai urata infrangere din acest sezon, 7-2 contra celor de la Jong Utrecht, in deplasare. Echipa a obtinut ultima victorie in ultimul meci de pe teren propriu, cu G.A. Eagles, scor 5-1. Jong Ajax are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri. De partea cealalta, Breda vine dupa o victorie cu Alkmaar, in cupa, scor 1-3. Echipa are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.

• Midtjylland – Lyngby: 12/12
  • AC Milan – Torino: 1X/12
  • Jong Ajax – Breda: 1X/1X