Biletul zilei pauza final - 16.02.2020

Biletul zilei pauza final – 16.02.2020

Biletul zilei pauza final – 16.02.2020 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in 3 campionate diferite. Mizam pe cate un meci din Serie A, Ligue 1 si Bundesliga, formand o cota de 3.35. Biletul zilei pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti, insa nu inainte de a face si voi o scurta analiza.

Juventus – Brescia

Incepem Biletul zilei pauza final – 16.02.2020 cu intalnirea dintre Juventus si Brescia, meci din etapa cu numarul 24 din Serie A. Partida se va disputa pe Allianz Stadium, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe D. Chiffi. Juventus vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la AC Milan, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Verona, in deplasare, scor 2-1. Juventus are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Brescia vine dupa o remiza cu Udinese, acasa, scor 1-1. Echipa are 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri si pleaca astazi cu a doua sansa la victorie.

Lyon – Strasbourg

Continuam Biletul zilei pauza final – 16.02.2020 cu intalnirea dintre Lyon si Strasbourg, meci din etapa cu numarul 25 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Parc Olympique Lyonnais, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe J. Hamel. Lyon vine dupa o victorie la limita, cu Marseille, acasa, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la PSG, in deplasare, scor 4-2. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Strasbourg vine dupa doua victorii consecutive, una cu Reims, acasa, scor 3-0, si una cu Toulouse, in deplasare, scor 0-1. Cu doua infrangeri in ultimele 4 meciuri, echipa merge astazi pe Parc Olympique Lyonnais pentru a obtine cele 3 puncte.

Koln – Bayern

Incheiem Biletul zilei pauza final – 16.02.2020 cu intalnirea dintre Koln si Bayern, meci din etapa cu numarul 22 din Bundesliga. Partida se va disputa pe RheinEnergieStadion, incepand cu ora 16:30, avandu-l la centru pe F. Zwayer. Koln vine dupa o victorie contra celor de la Freiburg, pe teren propriu, scor 4-0. Ultima infrangere a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Borussia Dortmund, scor 5-1. Koln are doua victorii si o infrangere de la reluarea campionatului. Bayern vine dupa o remiza cu Leipzig, acasa, in campionat, scor 0-0. Astazi, echipa are nevoie de victorie. Ultima s-a inregistrat contra celor de la Hoffenheim, in cupa, acasa, scor 4-3. Bayern a incheiat 4 din ultimele 5 meciuri cu cel putin 3 goluri inscrise, in total, in meci.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Juventus – Brescia: 12/12
  • Lyon – Strasbourg: 1X/12
  • Koln – Bayern: 12/12