Biletul zilei pauza final – 15.06.2020

Biletul zilei pauza final – 15.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Romania, Spania si Germania, formand o cota finala de 3.10. Biletul zilei pauza final este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Astra – Gaz Metan

Incepem Biletul zilei pauza final – 15.06.2020 cu intalnirea dintre Astra si Gaz Metan, meci din etapa cu numarul 3 din play-off-ul Ligii 1. Partida se va disputa pe Stadionul Marin Anastasovici, incepand cu ora 20:00, avand-o usor favorita pe formatia gazda. Astra vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, intr-un amical cu Rapid, acasa, scor 2-2. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat in campionat, cu Botosani, acasa, scor 1-0. Ultima infrangere suferita de Astra a avut loc in ultima deplasare, cu CFR, fiind invinsa cu 2-1. Gaz Metan vine dupa o infrangere categorica intr-un meci amical, cu CFR Cluj, scor 6-1. Ultimul meci disputat in campionat i-a adus echipei o remiza tot cu CFR, acasa, scor 0-0. Echipa a obtinut ultima victorie in urma cu 3 etape de campionat, contra celor de la Dinamo, pe teren propriu, scor 1-0.

Levante – Sevilla

Continuam Biletul zilei pauza final – 15.06.2020 cu intalnirea dintre Levante si Sevilla, meci din etapa cu numarul 29 din LaLiga. Partida se va disputa pe Estadi Olimpic Camilo Cano, incepand cu ora 20:30, avand-o ca favorita pe formatia oaspete. Levante vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Valencia, in deplasare, scor 1-1. Ultimul meci disputat pe teren propriu i-a adus echipei tot o remiza, cu Granada, scor 1-1. Ultima victorie s-a inregistrat in urma cu 4 etape, cu Real Madrid, acasa, scor 1-0. Sevilla vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida, cu Betis, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu 2-0. Ultimul meci disputat de Sevilla in deplasare i-a adus o remiza, cu Bilbao, scor 2-2. Sevilla are trei victorii si doua remize in ultimele 5 meciuri disputate.

Bielefeld – Dresda

Incheiem Biletul zilei pauza final – 15.06.2020 cu intalnirea dintre Bielefeld si Dresda, meci din etapa cu numarul 28 din Bundesliga 2. Partida se va disputa pe Schuco Arena, incepand cu ora 21:30, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Bielefeld vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Sandhausen, in deplasare. Ultimul meci disputat pe teren propriu i-a adus echipei o remiza cu Nurnberg, scor 1-1. Ultima victorie a ocupantei primei pozitii a venit cu Kiel, in deplasare, scor 1-2. De partea cealalta, Dresda vine dupa o infrangere la limita cu Hamburger, acasa, scor 0-1. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat in deplasare, contra celor de la Wehen, scor 2-3. Echipa are o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.