Biletul zilei pauza final - 15.01.2020

Biletul zilei pauza final – 15.01.2020

Biletul zilei pauza final – 15.01.2020 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in 3 competitii diferite. Vom miza astazi pe un meci din Cupa Italiei, pe un meci din FA Cup si pe un meci din Ligue 1. Speram sa bifam si astazi biletul castigator, asa cum am reusit ieri. Casa de pariuri recomandata este Betano.

Juventus – Udinese

Incepem Biletul zilei pauza final – 15.01.2020 cu intalnirea dintre Juventus si Udinese, meci din optimile de finala ale Cupei Italiei. Partida se va disputa pe Allianz Stadium, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe G. Aureliano. Juventus vine dupa o victorie frumoasa in deplasare, cu AS Roma, reusind sa-si recupereze pozitia de lider in Serie A. Juventus are o singura infrangere in ultimele 5 meciuri disputate, cu Lazio, in Supercupa, scor 1-3. Udinese vine dupa 3 victorii consecutive, invingadu-le pe Sassuolo, Lecce si Cagliari. Ultima infrangere a lor a venit contra adversarei de astazi, in deplasare, scor 3-1, in urma cu 4 meciuri.

Manchester United – Wolves

Continuam Biletul zilei pauza final – 15.01.2020 cu intalnirea dintre Manchester United si Wolves, meci din FA Cup. Partida se va disputa pe Old Trafford, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe K. Friend. Manchester United vine dupa o victorie cu ultima clasata, Norwich, pe teren propriu, scor 4-0. Ultima infrangere a echipei a venit in EFL Cup, contra celor de la City, pe teren propriu, scor 1-3. Wolves vine dupa doua remize consecutive, una in campionat, cu Newcastle, scor 1-1, si una in FA Cup, cu United, scor 0-0. Mizam astazi pe un meci frumos.

Nimes – Rennes

Incheiem Biletul zilei pauza final – 15.01.2020 cu intalnirea dintre Nimes si Rennes, meci din etapa cu numarul 12 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Stade des Costieres, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe W. Delajod. Nimes vine dupa doua victorii consecutive, una in campionat si una in cupa, reusind sa le invinga pe Reims si Tours. Ultima infrangere a echipei a venit cu Marseille, in deplasare, scor 3-1. Rennes vine dupa o infrangere la limita cu Marseille, pe teren propriu, scor 0-1. Echipa a inregistrat 3 victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate, insa astazi vom miza pe ei.