polonia 2 1

Biletul zilei pauza final – 13.10.2019

Biletul zilei pauza final – 13.10.2019 este alcatuit din 3 partide interesante ce se vor disputa in grupele de calificare pentru Campionatul European din 2020. Cota finala a biletului este de 4.11 si imi confera incredere ca vom reusi sa o bifam. Nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa. Va recomandam casa de pariuri Betano, in cazul in care doriti sa plasati!

Kazakhstan – Belgia

Incepem Biletul zilei pauza final – 13.10.2019 cu intalnirea dintre Kazakhstan si Belgia, meci ce se va disputa pe Astana Arena. Partida vine din etapa cu numarul 8 a grupei si va incepe la ora 16:00, avandu-l la centru pe lituanianul G. Mazeika. Nationala gazda ocupa pozitia cu numarul 4 in clasament, cu 7 puncte adunate in cele 7 meciuri disputate. Echipa a acumulat doua victorii, o remiza si 4 infrangeri in cele 7 meciuri disputate. Belgia este lider in aceasta grupa, fiind deja calificata la Campionatul European. Echipa ocupa prima pozitie in clasament, cu 21 de puncte adunate in cele 7 meciuri disputate, acumuland 7 victorii. Au un golaveraj de 28-1. Prea multe n-ar fi de zis despre aceasta partida, belgienii fiind favoriti clar. Ma bazez pe ei ca vor conduce inca de la pauza, chiar daca sunt deja calificati.

Polonia – Macedonia de Nord

Continuam Biletul zilei pauza final – 13.10.2019 cu intalnirea dintre Polonia si Macedonia de Nord, meci ce se va disputa la Varsovia. Ora de incepere a partidei este 21:45 si va fi arbitrata de spaniolul Lahoz. Polonia ocupa pozitia cu numarul 1 in clasament, cu 16 puncte adunate in cele 6 meciuri disputate. Echipa a acumulat 5 victorii, o remiza si o infrangere in cele 7 meciuri. Au un golaveraj de 11-2. Macedonia de Nord ocupa pozitia cu numarul 3 in clasament, cu 11 puncte adunate in cele 7 meciuri disputate, acumuland 3 victorii, doua remize si doua infrangeri. Echipa inca pastreaza sanse pentru calificare, aflandu-se la doua puncte de Austria. Polonia vine dupa o victorie, o remiza si o infrangere. De partea cealalta, Macedonia vine dupa doua victorii si o remiza. Ma astept la un meci deschis astazi.

Belarus – Olanda

Incheiem Biletul zilei pauza final – 13.10.2019 cu intalnirea dintre Belarus si Olanda, meci ce se va disputa pe Stadion Dinamo, din Minsk, incepand cu ora 19:00. Arbitrul acestei partide va fi grecul T. Sidiropoulos. Belarus ocupa pozitia cu numarul 4 din 5 in clasament, cu 4 puncte adunate in cele 6 meciuri disputate. Echipa a adunat o victorie, o remiza si 4 infrangeri. Olanda ocupa pozitia cu numarul 1 in clasament, cu 12 puncte adunate in 15 meciuri, acumuland 4 victorii si o infrangere. Echipa are un golaveraj de 17-6. Belarus traverseaza o perioada slaba, de aceea nu ma astept la multe din partea lor azi. Olanda vine dupa 3 super victorii, marcand minim 3 goluri in fiecare meci. Speram sa se impuna inca de la pauza astazi!