Biletul zilei pauza final - 13.09.2020

Biletul zilei pauza final – 13.09.2020

Biletul zilei pauza final – 13.09.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din Ligue 1 si Eredivisie, formand o cota finala de 2.27. Biletul pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Lille – Metz

Incepem Biletul zilei pauza final – 13.09.2020 cu intalnirea dintre Lille si Metz, meci din etapa cu numarul 3 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Stade Pierre-Mauroy, incepand cu ora 14:00, avandu-l la centru pe J. Pignard. Lille vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Reims, in deplasare, scor 0-1. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu trei partide, intr-un meci amical, cu Brest, scor 1-2. Echipa a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. De partea cealalta, Metz vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata. A intalnit-o pe Monaco, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 0-1. Metz a disputat 7 meciuri de pregatire inaintea startului noului sezon, reusind sa castige 5 dintre ele. A mai obtinut o remiza si o infrangere. Lille pleaca astazi cu prima sansa la victorie si ar trebui sa se impuna.

Sparta Rotterdam – Ajax

Continuam Biletul zilei pauza final – 13.09.2020 cu intalnirea dintre Sparta Rotterdam si Ajax, meci din etapa cu numarul 1 din Eredivisie. Partida se va disputa pe Sparta Stadion Het Kasteel, incepand cu ora 15:30, avandu-l la centru pe J. Kamphuis. Sparta Rotterdam vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida, intr-un meci amical, contra celor de la Dortmund, scor 2-1. Echipa a disputat 6 meciuri de pregatire inaintea startului noului sezon, necastigand niciunul. A obtinut 4 remize si doua infrangeri. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in fata celor de la FC Emmen, in campionatul precedent, pe teren propriu, scor 5-1. Ajax vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida de pregatire. A reusit sa o invinga pe Augsburg, scor 1-0. Ajax a disputat nu mai putin de 9 meciuri de pregatire inaintea startului noului sezon. S-a impus in 8 dintre ele. Cele mai rasunaotare victorii s-au inregistrat in fata celor de la Salzburg si Frankfurt.

• Lille – Metz: 1X/12
  • Sparta Rotterdam – Ajax: 12/12