Biletul zilei pauza final – 13.06.2020

Biletul zilei pauza final – 13.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Mizam pe cate un meci din prima liga de fotbal a Spaniei si a Germaniei si un meci din liga secunda a Germaniei. Avem o cota finala de 3.23, disponibila la casa de pariuri Betano, unde asteptam sa va inscrieti.

Mallorca – Barcelona

Incepem Biletul zilei pauza final – 13.06.2020 cu intalnirea dintre Mallorca si Barcelona, meci din etapa cu numarul 28. Partida se va disputa pe Estadio de Son Moix, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe C. Del Cerro. Mallorca vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu Eibar, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit in ultima partida disputata pe teren propriu, cu Getafe, scor 0-1. Mallorca a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Barcelona vine dupa o victorie la limita cu Real Sociedad, pe teren propriu, scor 1-0. Ultima infrangere a catalanilor a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Real Madrid, scor 2-0. Catalanii au trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri. S-au impus in partida tur, scor 5-2.

Wolfsburg – Freiburg

Continuam Biletul zilei pauza final – 13.06.2020 cu intalnirea dintre Wolfsburg si Freiburg, meci din etapa cu numarul 31 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Volkswagen Arena, incepand cu ora 16:30, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Wolfsburg vine dupa o victorie la limita, contra celor de la Bremen, in deplasare, scor 0-1. Ultima infrangere s-a inregistrat in ultimul meci de pe teren propriu, cu Frankfurt, scor 1-2. Wolfsburg are prima sansa astazi, insa trebuie sa fie atenta, deoarece Freiburg este o echipa ce se tine bine. Freiburg vine dupa o victorie la limita cu Monchengladbach, pe teren propriu, scor 1-0. Ultima infrangere s-a inregistrat contra celor de la Leverkusen, pe teren propriu, scor 0-1. Freiburg are o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. S-au impus in partida din tur, pe teren propriu, scor 1-0.

Heidenheim – Regensburg

Incheiem Biletul zilei pauza final – 13.06.2020 cu intalnirea dintre Heidenheim si Regensburg, meci din etapa cu numarul 31 din Bundesliga 2. Partida se va disputa pe Voith-Arena, incepand cu ora 14:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Heidenheim vine dupa o infrangere la limita contra celor de la Hannover, in campionat, scor 2-1. Ultima victorie s-a inregistrat in ultimul meci disputat pe teren propriu, cu Aue, impunandu-se cu scorul de 3-0. Heidenheim are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. De partea cealalta, Regensburg vine dupa o victorie categorica cu Darmstadt, acasa, scor 3-0. Echipa a remizat in 4 din ultimele 5 meciuri disputate, contra celor de la Osnabruck, Nurnberg, Sandhausen si Kiel. 3 dintre aceste remize s-au incheiat cu 2-2.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!