Biletul zilei pauza final - 13.02.2020

Biletul zilei pauza final – 13.02.2020

Biletul zilei pauza final – 13.02.2020 este format din 3 evenimente foarte atractive ce se vor disputa astazi in Cupa Spaniei, prima liga a Belgiei si Cupa Frantei. Am format o cota de 3.51, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti pentru a plasa. Asta nu inainte de a face si voi o scurta analiza biletului.

Real Sociedad – Mirandes

Incepem Biletul zilei pauza final – 13.02.2020 cu intalnirea dintre Real Sociedad si Mirandes, meci din turul semifinalei din Cupa Regelui. Partida se va disputa pe Reale Seguros Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe J. Manzano. Real Sociedad vine dupa doua victorii consecutive in ultimele doua meciuri, una cu Bilbao, acasa, scor 2-1, si una cu Real Madrid, in deplasare, scor 3-4. Cred ca Real Sociedad n-ar trebui sa aiba probleme in aceasta dubla mansa. Mirandes vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Gijon, in deplasare, scor 2-2. Echipa a obtinut calificarea in semifinale dupa ce a invins-o pe Villarreal, acasa, scor 4-2.

Antwerp – Genk

Continuam Biletul zilei pauza final – 13.02.2020 cu intalnirea dintre Antwerp si Genk, meci din etapa cu numarul 25 din prima liga a Belgiei. Partida se va disputa pe Bosuilstadion, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe J. Boterberg. Antwerp vine dupa o victorie la limita contra celor de la Kortrijk, in deplasare, in cupa, scor 0-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra liderului, Club Brugge, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 1-0. Antwerp a adunat 3 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri. De partea cealalta, Genk vine dupa o victorie la limita cu Charleroi, pe teren propriu, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Gent, in deplasare, scor 4-1. Genk are si ea 3 victorii in ultimele 5 meciuri, insa una dintre ele in meciurile amicale.

Epinal – St. Etienne

Incheiem Biletul zilei pauza final – 13.02.2020 cu intalnirea dintre Epinal si St. Etienne, meci din sferturile de finala ale Cupei Frantei. Partida se va disputa pe Stade Marcel Picot, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe F. Letexier. Epinal vine dupa o remiza contra celor de la Reims II, acasa, scor 1-1. Nu cred ca Epinal ii va pune probleme serioase celor de la Etienne, chiar daca oaspetii nu traverseaza cea mai buna forma. Epinal are doar doua victorii in ultimele 5 meciuri. De partea cealalta, Etienne vine dupa 3 infrangeri consecutive in Ligue 1. Ultima victorie s-a inregistrat chiar in cupa, contra celor de la Monaco, in deplasare, scor 0-1.