Biletul zilei pauza final - 12.08.2020

Biletul zilei pauza final – 12.08.2020

Biletul zilei pauza final – 12.08.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din Suedia si China, formand o cota finala de fix 3. Biletul este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti si dumneavoastra.

Malmo – Orebro

Incepem Biletul zilei pauza final – 12.08.2020 cu intalnirea dintre Malmo si Orebro, meci din etapa cu numarul 15 din Allsvenskan. Partida se va disputa pe Eleda Stadion, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe V. Wolf. Malmo, ocupanta primei pozitii in clasament, vine dupa 3 victorii consecutive, toate in campionat. Le-a invins pe Falkenbergs, in deplasare, scor 0-1, pe Helsingborg, acasa, scor 4-1, si pe Goteborg, in deplasare, scor 0-3. Ultima infrangere a echipei a venit in fata celor de la Goteborg, in urma cu 4 partide, in cupa, scor 2-1. Orebro vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Goteborg, acasa, scor 1-1. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o victorie categorica, cu Kalmar, scor 0-3. Ultima infrangere a venit cu Falkenbergs, in urma cu 3 etape, pe teren propriu, scor 1-2. Echipa a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Beijing Guoan – Hebei

Continuam Biletul zilei pauza final – 12.08.2020 cu intalnirea dintre Beijing Guoan si Hebei, meci din etapa cu numarul 4 din Super League. Partida se va disputa la Suzhou Sports Centre, incepand cu ora 15:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Beijing Guoan vine dupa trei victorii consecutive obtinute in primele trei etape de campionat. A reusit sa se impuna in fata celor de la Tianjin Teda, in deplasare, scor 1-3, Wuhan Zall, acasa, scor 1-0, si Chongqing Lifan, in deplasare, scor 1-2. O singura infrangere are echipa in ultimele 10 meciuri disputate, cu Heidenheim, intr-un meci amical, scor 5-2. Celelalte 9 meciuri i-au rezervat echipei victorii. Hebei vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Chongqing Lifan, acasa, scor 2-2. Ultimul meci disputat in postura de oaspete i-a adus echipei o infrangere categorica, cu Shanghai SIPG, scor 4-0. Echipa a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.