Biletul zilei pauza final – 12.06.2020

Biletul zilei pauza final – 12.06.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Vom miza pe cate un meci din Germania, Turcia si Spania, formand o cota finala destul de interesanta. Biletul pauza final este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti.

Hoffenheim – Leipzig

Incepem Biletul zilei pauza final – 12.06.2020 cu intalnirea dintre Hoffenheim si Leipzig, meci din etapa cu numarul 31 din Bundesliga. Partida se va disputa pe PreZero Arena, incepand cu ora 21:30, avand-o ca favorita pe formatia oaspete. Hoffenheim vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Dusseldorf, in deplasare, scor 2-2. Ultima victorie a echipei a venit tot intr-un meci disputat in deplasare, cu Mainz, scor 0-1. Hoffenheim a suferit ultima infrangere in urma cu 5 etape, contra celor de la Hertha, pe teren propriu, scor 0-3. Leipzig vine dupa o remiza contra celor de la Paderborn, pe teren propriu, scor 1-1, primind gol in minutul 92. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Koln, scor 2-4. Leipzig are doua victorii si trei remize in ultimele 5 meciuri disputate.

Fenerbahce – Kayserispor

Continuam Biletul zilei pauza final – 12.06.2020 cu intalnirea dintre Fenerbahce si Kayserispor, meci din etapa cu numarul 27 din Turcia, Super Lig. Partida se va disputa pe Ulker Stadyumu, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe A. Karaoglan. Fenerbahce vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, in campionat, cu Konyaspor, in deplasare, scor 1-0. Echipa a obtinut o remiza in ultima partida disputata acasa, contra celor de la Denizlispor, scor 2-2. Fenerbahce are doua remize si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Kayserispor vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Yeni, acasa, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit in ultima deplasare, cu Kasimpasa, pierzand categoric, scor 5-1. Echipa are trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri.

Valencia – Levante

Incheiem Biletul zilei pauza final – 12.06.2020 cu intalnirea dintre Valencia si Levante, meci din etapa cu numarul 28 din LaLiga. Partida se va disputa pe Estadio de Mestalla, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe A. J. Rojas. Valencia vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida, in Champions League, cu Atalanta, acasa, scor 3-4. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Betis, intr-un meci disputat pe teren propriu, in urma cu 3 etape, scor 2-1. Valencia a inregistrat o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Levante vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Granada, acasa, scor 1-1. Ultima victorie s-a inregistrat pe teren propriu, contra celor de la Real Madrid, impunandu-se cu 1-0. Levante are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.