Biletul zilei pauza final - 12.03.2020

Biletul zilei pauza final – 12.03.2020

Biletul zilei pauza final – 12.03.2020 este format din doua evenimente destul de interesante ce se vor disputa astazi in UEFA Europa League. Am ajuns in faza optimilor de finala, iar duelurile incep sa fie din ce in ce mai stranse si mai atractive. Cota finala a biletului este de 3.61 si este disponibila la casa de pariuri Betano. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Olympiakos – Wolves

Incepem Biletul zilei pauza final – 12.03.2020 cu intalnirea dintre Olympiakos si Wolves, meci din optimile de finala din Europa League. Partida se va disputa pe Georgios Karaiskakis Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe C. Turpin. Gazdele de astazi vin dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, in Cupa Greciei, contra celor de la PAOK, scor 3-2. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Panetolikos, pe teren propriu, scor 2-0. Echipa a inregistrat 3 victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. De partea cealalta, Wolves vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Brighton, pe teren propriu, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Espanyol, in deplasare, in turul anterior al competitiei, scor 3-2. Wolves are 3 victorii in ultimele 5 meciuri.

Rangers – Leverkusen

Continuam Biletul zilei pauza final – 12.03.2020 cu intalnirea dintre Rangers si Leverkusen, meci din optimile de finala ale competitiei. Partida se va disputa pe Ibrox Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe S. Marciniak. Rangers vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Ross County, in deplasare, scor 0-1. Echipa are 4 meciuri consecutive incheiate cu un singur gol in partida, doua dintre ele fiind infrangeri, contra celor de la Hamilton si Hearts. Leverkusen vine dupa o victorie cu 4-0, contra celor de la Frankfurt, in campionat, pe teren propriu, scor 4-0. In turul anterior, Leverkusen a reusit sa o elimine pe Porto, dupa o dubla foarte interesanta.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Olympiakos – Wolves: 1X/12
  • Rangers – Leverkusen: X2/12