Biletul zilei cota 2 - 31.12.2020, Bilbao

Biletul zilei pauza final – 12.02.2020

Biletul zilei pauza final – 12.02.2020 este format din 3 evenimente atractive ce se vor disputa in 3 competitii diferite. Am selectat cate un meci din Cupa Spaniei, Cupa Frantei si Championship, formand o cota de 3.64, disponibila la Betano. Va recomand sa va inscrieti la aceasta casa, insa inainte de asta si sa faceti o scurta analiza biletului.

Bilbao – Granada

Incepem Biletul zilei pauza final – 12.02.2020 cu intalnirea dintre Bilbao si Granada, meci semifinalele Cupei Spaniei, faza tur-retur. Partida se va disputa pe Estadio San Mames, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe A. Hernandez. Bilbao vine dupa o infrangere suferita in ultima partida, cu Real Sociedad, in deplasare, scor 2-1. Echipa a obtinut ultima victorie contra Barcelonei, in sferturile Cupei, pe teren propriu, scor 1-0. Bilbao are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Granada vine dupa o infrangere la limita cu Atletico Madrid, in deplasare, scor 1-0. Echipa a obtinut 3 victorii consecutive in ultimele 4 meciuri, cu Valencia, Espanyol si Badajoz, dintre care cu prima si ultima in cupa.

Dijon – PSG

Continuam Biletul zilei pauza final – 12.02.2020 cu intalnirea dintre Dijon si PSG, meci din sferturile de finala ale Cupei Frantei. Partida se va disputa pe Stade Gaston Gerard, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe B. Bastien. Dijon vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Nantes, acasa, scor 3-3. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Nimes, in deplasare, scor 2-0. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. De partea cealalta, PSG vine dupa un nou spectacol facut pe teren propriu, cu Lyon, scr 4-2. Echipa merge ceas si a ajuns la 8 victorii consecutive si 9 victorii in ultimele 10 meciuri.

Reading – WBA

Incheiem Biletul zilei pauza final – 12.02.2020 cu intalnirea dintre Reading si WBA, meci din etapa cu numarul 32 din Championship. Partida se va disputa pe Madejski Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe M. Donohue. Reading pleaca cu a doua sansa in acest meci. Echipa vine dupa o remiza cu Hull, pe teren propriu, scor 1-1. Ultima infrangere s-a produs in urma cu 3 etape, contra celor de la Bristol, acasa, scor 0-1. Echipa are o singura victorie in ultimele 5 meciuri, cu Cardiff, in FA Cup, scor 3-4. WBA vine dupa doua victorii consecutive cu scorul de 2-0, cu Millwall, in deplasare,, si cu Luton, acasa. Ultima infrangere a fost suferita in urma cu 3 etape, cu Cardiff, in deplasare, scor 2-1.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!