Biletul zilei pauza final - 11.09.2020

Biletul zilei pauza final – 11.09.2020

Biletul zilei pauza final – 11.09.2020 este format astazi din doua evenimente interesante ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din prima liga de fotbal a Danemarcei, dar si liga secunda de fotbal a Olandei. Cota finala a biletului este de 2.43, acesta fiind disponibil la casa de pariuri Betano.

Sonderjyske – Midtjylland

Incepem Biletul zilei pauza final – 11.09.2020 cu intalnirea dintre Sonderjyske si Midtjylland, meci din prima etapa din Superliga. Partida se va disputa pe Sydbank Park, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe M. Kristoffersen. Sonderjyske vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, una amicala, cu St. Pauli, scor 1-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in fata celor de la Vendsyssel, in deplasare, scor 3-2, tot intr-un meci amical. Sonderjyske a disputat 5 partide de pregatire inaintea startului noului sezon. A inregistrat o victorie, o remiza si trei infrangeri. Midtjylland vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, tot una amicala, cu Odense, scor 2-2. Ultima victorie s-a inregistrat in fata celor de la Fredericia, scor 5-1. Ultimul meci oficial disputat de Midtjylland a avut loc in preliminariile UEFA Champions League, unde a invins-o pe Ludogorets, in deplasare, scor 0-1.

Cambuur – G.A. Eagles

Continuam Biletul zilei pauza final – 11.09.2020 cu intalnirea dintre Cambuur si G.A. Eagles, meci din etapa cu numarul 3 din Eerste Divisie. Partida se va disputa pe Cambuur Stadion, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe K. Blom. Cambuur vine dupa trei victorii consecutive obtinute in ultimele trei partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe Maastricht, in deplasare, scor 1-7, Nijmegen, acasa, scor 2-0, si Dordrecht, acasa, scor 4-2. Pe primele doua formatii a reusit sa le invinga in campionat. Ultima infrangere s-a inregistrat intr-un meci de pregatire, in fata celor de la FC Volendam, scor 0-4. De partea cealalta, G.A. Eagles vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat. A intalnit-o pe Dordrecht, intr-un meci disputat in deplasare, scor 0-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 5 partide, intr-un joc amical, in fata celor de la Utrecht, scor 0-1.