Biletul zilei pauza final - 11.08.2020

Biletul zilei pauza final – 11.08.2020

Biletul zilei pauza final – 11.08.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din competitii diferite. Am selectat un meci ce vine din prima liga de fotbal a Rusiei, dar si un meci ce vine din prima liga de fotbal a Bulgariei. Avem o cota finala de 3.02 pentru biletul pauza final de astazi, disponibil la casa de pariuri Betano. Faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa biletul propus de noi.

Volgograd – Zenit

Incepem Biletul zilei pauza final – 11.08.2020 cu intalnirea dintre Volgograd si Zenit, meci din prima etapa a primei ligi de fotbal din Rusia. Partida se va disputa pe Volgograd Arena (foto), incepand cu ora 18:00, avandu-l la centru pe A. Matyunin. Gazdele de astazi au avut o campanie serioasa se meciuri amicale, reusind sa aiba un bilant foarte bun la incheierea acesteia. A reusit sa castige nu mai putin de 5 meciuri amicale, iar in ultima partida de pregatire, cu cea mai puternica echipa dintre cele cu care s-a confruntat, a terminat la egalitate.Le-a invins pe Dynamo Stavropol, Mashuk, Legion Dynamo, Saratov si Volgar-Astrakhan. A remizat cu TSKA Moscova, scor 0-0, insa este un rezultat foarte bun pentru o nou-promovata. Zenit vine dupa o victorie la limita contra celor de la Lok. Moscova, intr-un meci disputat in Supercupa Rusiei, scor 2-1. Campioana Rusiei arata foarte bine din toate punctele de vedere, echipa ajungand la 23 de meciuri consecutive fara infrangere.

Tsarsko Selo – Etar

Continuam Biletul zilei pauza final – 11.08.2020 cu intalnirea dintre Tsarsko Selo si Etar, meci din prima etapa a primei ligi din Bulgaria. Partida se va disputa pe Tsarko Selo Sports Complex, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe R. Gidzhenov. Tsarko Selo vine dupa o victorie in ultima partida disputata, una amicala, contra celor de la Strumska Slava, scor 3-0. Ultima infrangere a echipei a venit in fata unei nou-promovate, CSKA 1948 Sofia, tot intr-un meci de pregatire, scor 1-2. Tsarko Selo arata mai bine decat rivala de astazi, inregistrand 3 victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Etar vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, tot un amicala, cu Botev Plovdiv, scor 3-0. In cele 4 meciuri de pregatire disputate inaintea inceperii campionatului, echipa a reusit sa o invinga doar pe Litex Lovech, scor 3-1. Etar a pierdut ultima intalnire directa, disputata pe teren propriu, scor 0-1.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!