Biletul zilei pauza final – 11.06.2020

Biletul zilei pauza final – 11.06.2020 este format astazi din doua evenimente, ce, din nou, vin din doua competitii diferite. Am selectat cate un meci din Armenia si Austria, formand o cota finala de 2.85, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Recomandarea noastra este sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa. Ieri am reusit sa fim castigatori.

Ararat-Armenia – Ararat

Incepem Biletul zilei pauza final – 11.06.2020 cu intalnirea dintre Ararat Armenia si Ararat (Yerevan), meci din etapa cu numarul 22 din grupa de campionat. Partida va incepe la ora 18:30 si o are ca favorita la victorie pe formatia gazda, a carei cota la victorie este in scadere. Gazdele de astazi ocupa pozitia cu numarul 1 in clasament, cu 41 de puncte in 21 de meciuri, cu un avans de 6 puncte fata de locul 2. Echipa vine dupa o victorie la limita cu Alashkert, in deplasare, scor 1-2. Ultimele doua meciuri de pe teren propriu i-au adus echipei doua remize, una cu Lori si una cu Shirak. De partea cealalta, oaspetii ocupa ultima pozitie in grupa de campionat. Ei vin dupa o remiza alba contra celor de la Noah, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 0-0. Ararat a suferit 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. A fost invinsa de catre Shirak, Alashkert si Lokomotiv Yerevan.

BW Linz – A. Klangefurt

Continuam Biletul zilei pauza final – 11.06.2020 cu intalnirea dintre BW Linz si A. Klangefurt, meci din etapa cu numarul 21 din 2. Liga, Austria. Partida se va disputa pe Linzer Stadion, incepand cu ora 11:30, avandu-l la centru pe P. Ciochirca. BW Linz vine dupa o infrangere contra celor de la Austria II, in deplasare, scor 3-0. Ultimul meci disputat pe teren propriu i-a adus echipei o infrangere contra celor de la Vorwarts Steyr, scor 2-0. Echipa a inregistrat 3 remize in ultimele 5 meciuri disputate, doua in campionat si una intr-un meci amical. Toate au fost incheiate cu 1-1 si au fost disputate impotriva celor de la Grazer, Kapfenberg si Stadl Paura. Klangefurt vine dupa doua victorii obtinute in ultimele doua partide disputate, una in campionat si una intr-un meci amical. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu 4 partide, contra celor de la Liefering, in deplasare, scor 3-1.