Biletul zilei pauza final - 11.01.2020

Biletul zilei pauza final – 11.01.2020

Biletul zilei pauza final – 11.01.2020 este format din 3 evenimente foarte interesante ce vin din Serie A si Premier League. Avem super meciuri astazi si trebuie sa profitam de ele. Biletul zilei pauza final are astazi o cota de 3.53 si este disponibil la casa de pariuri Betano. Nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa.

Lazio – Napoli

Incepem Biletul zilei pauza final – 11.01.2020 cu intalnirea dintre Lazio si Napoli, meci din cadrul etapei cu numarul 19 din Serie A. Meciul se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 19:00. Lazio continua seria de invincibilitate in Serie A, ajungand la 9 victorii consecutive. Ultima lovitura a echipei a venit in deplasare la Brescia, unde s-au impus cu 1-2, gol marcat in prelungiri. Ultima infrangere a echipei a venit in Europa League, competitie pe care a parasit-o, contra celor de la Rennes, scor 2-0. Napoli vine dupa o infrangere categorica suferita pe teren propriu, contra celor de la Inter, scor 1-3. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat contra celor de la Sassuolo, acasa, scor 1-2.

Inter – Atalanta

Continuam Biletul zilei pauza final – 11.01.2020 cu intalnirea dintre Inter si Atalanta, meci din cadrul etapei cu numarul 19 din Serie A. Meciul se va disputa pe Giuseppe Meazza, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe G. Rocchi. Inter vine dupa doua victorii consecutive, ambele in campionat, una contra celor de la Napoli, in deplasare, scor 1-3, si una contra celor de la Genoa, acasa, scor 4-0. Inter are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Atalanta vine dupa doua succese categorice in campionat, una cu Parma si una cu AC Milan, invingandu-le pe ambele cu scorul de 5-0. Echipa are o singura infrangere in ultimele 5 meciuri, cu Bologna, in deplasare, scor 2-1.

Crystal Palace – Arsenal

Incheiem Biletul zilei pauza final – 11.01.2020 cu intalnirea dintre Crystal Palace si Arsenal, meci din cadrul etapei cu numarul 22 din Premier League. Partida se va disputa pe Selhurst Park, incepand cu ora 14:30, avandu-l la centru pe P. Tierney. Crystal Palace pleaca astazi cu a doua sansa la victorie, avand si o multime de absente. Echipa vine dupa o infrangere la limita contra celor de la Derby, in FA Cup, acasa, scor 0-1. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri, contra celor de la West Ham, acasa, scor 2-1. Arsenal vine dupa doua victorii consecutive, in FA Cup si campionat. Le-a invins pe Leeds si Manchester United. De la venirea lui Arteta, lucrurile stau diferit si asta se poate sesiza fara probleme.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Lazio – Napoli: 1X/12
  • Inter – Atalanta: 1X/1X
  • Crystal Palace – Arsenal: X2/X2