Biletul zilei pauza final - 10.09.2020

Biletul zilei pauza final – 10.09.2020

Biletul zilei pauza final – 10.09.2020 este format astazi din doua evenimente atractive, ce vin din competitii diferite. Mizam pe cate un meci din China si Finlanda, formand o cota finala de 2.37, disponibila la casa de pariuri Betano. Recomandarea noastra este sa faceti si voi o scurta analiza acestui bilet inainte de a-l plasa.

Beijing Guoan – Tianjin Teda

Incepem Biletul zilei pauza final – 10.09.2020 cu intalnirea dintre Beijing Guoan si Tianjin Teda, meci din etapa 10 din Super League. Partida se va disputa la Suzhou Sports Centre, incepand cu ora 13:00, avand-o ca favorita pe Beijing. Beijing Guoan vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Wuhan Zall, scor 2-2, dupa ce au condus cu 2-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu doua partide, in fata celor de la Chongqing Lifan, scor 5-2. O singura infrangere are Beijing Guoan in ultimele 5 meciuri disputate, cu Shanghai SIPG, acasa, scor 1-2. De partea cealalta, Tianjin Teda este o echipa ce nu se regaseste. A pierdut 8 dintre cele 9 meciuri disputate in actuala editie de campionat. Singura echipa contra careia a obtinut un rezultat pozitiv a fost Congqing Lifan, scor 2-2. In partida din tur, Beijing Guoan a reusit sa se impuna cu scorul de 1-3. Ma astept si astazi la un meci facil pentru cei de la Beijing.

HIFK – HJK

Continuam Biletul zilei pauza final – 10.09.2020 cu intalnirea dintre HIFK si HJK, meci din etapa cu numarul 13 din Veikkausliiga. Partida se va disputa pe Bolt Arena, incepand cu ora 18:30, avand-o ca favorita la victorie pe formatia oaspete. HIFK vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Honka, in deplasare, scor 0-1. Ultimul meci disputat pe teren propriu i-a adus echipei o infrangere, tot la limita, cu Haka, scor 0-1. HIFK are doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. A reusit sa-i mai invinga pe cei de la TPS Turku, acasa, scor 2-0, insa a mai fost invinsa de Inter Turku, scor 3-2, si aceiasi TPS Turku, scor 1-0. HIFK nu s-a impus in intalnirile directe din ultimii doi ani. HJK, ocupanta primei pozitii in clasament, vine dupa 4 victorii consecutive, toate in campionat. Le-a invins pe Mariehamn, scor 6-1, SJK, scor 2-0, Rovaniemi, scor 0-1, si Haka, scor 1-4. Echipa este neinvinsa in ultimele 10 partide disputate. Ultima infrangere s-a inregistrat in fata celor de la Inter Turku, intr-un meci disputat in deplasare, scor 1-0.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!