Biletul zilei pauza final - 10.07.2020

Biletul zilei pauza final – 10.07.2020

Biletul zilei pauza final – 10.07.2020 este format astazi din trei evenimente interesante. Mizam pe cate un meci din Romania, Elvetia si Spania, formand o cota finala de 3.77. Biletul pauza final este disponibil astazi la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Viitorul – Clinceni

Incepem Biletul zilei pauza final – 10.07.2020 cu intalnirea dintre Viitorul si Clinceni, meci din etapa cu numarul 9 din play-out-ul Ligii 1. Partida se va disputa pe Stadionul Viitorul, incepand cu ora 18:00, avandu-l la centru pe H. G. Mladinovici. Viitorul vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Voluntari, in deplasare, scor 0-0. Ultima victorie a echipei a venit pe teren propriu, cu Dinamo, la limita, scor 1-0. Viitorul a inregistrat doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri. Clinceni vine dupa o infrangere urata suferita in ultima partida disputata, cu Dinamo, acasa, scor 1-3. Echipa a reusit sa castige 4 meciuri consecutiv in ultimele 5 meciuri disputate. Le-a invins pe Sepsi, Hermannstadt, Chindia si Poli Iasi, pe toate cu scorul d e1-0. Clinceni a pierdut partida din tur, disputata acasa si incheiata cu 2-3.

Lausanne – Schaffhausen

Continuam Biletul zilei pauza final – 10.07.2020 cu intalnirea dintre Lausanne si Schaffhausen, meci din etapa cu numarul 30 din Challenge League. Partida se va disputa pe Stade Olympique de la Pontaise, incepand cu ora 19:15, avandu-l la centru pe E. Stabuli. Lausanne vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Chiasso, acasa, scor 2-1. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o infrangere cu Aarau, scor 5-4. Lausanne vine dupa o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Schaffhausen vine dupa o infrangere la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Wil, pe teren propriu, scor 2-3. Echipa are o singura victorie in ultimele 5 meciuri, cu Chiasso, acasa, impunandu-se cu 2-1. Schaffhausen a inregistrat o victorie, trei remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri.

Real Madrid – Aves

Incheiem Biletul zilei pauza final – 10.07.2020 cu intalnirea dintre Real Madrid si Aves, meci din etapa cu numarul 35 din LaLiga. Partida se va disputa pe Alfredo di Stefano Stadium, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe J. Manzano. Real Madrid este de neoprit. Echipa vine dupa patru victorii consecutive fara gol primit. Le-a invins pe Ath. Bilbao, in deplasare, scor 0-1, Getafe, acasa, scor 1-0, Espanyol, in deplasare, scor 0-1, si Mallorca, acasa, scor 2-0. Ultima partida in care a primit gol a fost contra celor de la Sociedad, in deplasare, scor 1-2. Alaves vine dupa 5 infrangeri consecutive, toate in campionat. A fost invinsa de catre Valladolid, in deplasare, scor 1-0, Granada, acasa, scor 0-2, Atl. Madrid, in deplasare, scor 2-1, Osasuna, acasa, scor 0-1, si Celta Vigo, in deplasare, scor 6-0. Ultima victorie a echipei a venit in urma cu 7 etape, cu Sociedad, acasa, scor 2-0.