Biletul zilei pauza final - 09.11.2019

Biletul zilei pauza final – 09.11.2019

Biletul zilei pauza final – 09.11.2019 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi. Am selectat cate un meci din prima liga de fotbal a Spaniei, a Italiei si a Frantei. Cota totala a biletului este de ~3.50, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa analizati si voi inainte de a plasa.

Barcelona – Celta Vigo

Incepem Biletul zilei pauza final – 09.11.2019 cu intalnirea dintre Barcelona si Celta Vigo, meci din cadrul etapei cu numarul 13 a primei ligi de fotbal din Spania. Partida se va disputa pe Camp Nou, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe G. Cuadra. Barcelona vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in Champions League, cu Slavia Praga. Partida a fost disputata pe teren propriu si incheiata cu scorul de 0-0. Ultima infrangere a Barcelonei a venit in ultimul meci de campionat, contra celor de la Levante, in deplasare, scor 3-1. Ultimul meci din campionat disputat de Barcelona pe teren propriu a fost castigat cu 5-1. Celta Vigo traverseaza o perioada foarte slaba, venind dupa 4 infrangeri consecutive, toate in campionat. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Bilbao, acasa, scor 1-0.

Inter – Verona

Continuam Biletul zilei pauza final – 09.11.2019 cu intalnirea dintre Inter si Verona, meci din cadrul etapei cu numarul 12 a primei ligi de fotbal din Italia. Partida se va disputa pe Stadio Giuseppe Meazza, incepand cu ora 19:00. Arbitrul acestei partide va fi P. Valeri. Inter vine dupa o infrangere putin asteptata in Champions League, 3-2 cu Dortmund. Spun putin asteptata deoarece au reusit sa conduca cu scorul de 2-0. In campionat, Inter vine dupa doua victorii consecutive, ambele in deplasare, cu Bologna si Brescia, ambele cu scorul de 1-2. Verona vine dupa doua victorii consecutive in campionat, una cu Brescia, pe teren propriu, scor 2-1, si una cu Parma, in deplasare, scor 0-1. Ultima infrangere a celor de la Verona a venit contra celor de la Sassuolo, acasa, scor 0-1.

Brest – PSG

Incheiem Biletul zilei pauza final – 09.11.2019 cu intalnirea dintre Brest si PSG, meci din cadrul etapei cu numarul 13 a primei ligi de fotbal din Franta. Partida se va disputa pe Stade Francis-Le Ble, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe M. Lesage. Brest vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Amiens, in deplasare, scor 1-0. Echipa vine dupa 4 victorii obtinute in ultimele 5 meciuri disputate, 3 in campionat si una in cupa. De partea cealalta, PSG vine dupa o victorie chinuita cu Brugge, in Champions League, pe teren propriu, scor 1-0. Ultima infrangere a parizienilor a venit contra celor de la Dijon, intr-un meci de campionat, disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-1.