Biletul zilei pauza final - 09.09.2020

Biletul zilei pauza final – 09.09.2020

Biletul zilei pauza final – 09.09.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din Finlanda si Japonia, formand o cota finala de 2.48. Biletul pauza final propus pentru ziua de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti.

KuPs – Rovaniemi

Incepem Biletul zilei pauza final – 09.09.2020 cu intalnirea dintre KuPs si Rovaniemi, meci din Veikkausliiga, etapa 13. Partida se va disputa pe Savon Sanomat Areena, incepand cu ora 18:30, avand-o ca favorita la victorie pe formatia gazda. KuPs vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe TPS Turku, scor 3-1, dar si pe Mariehamn, scor 2-1, ambele meciuri fiind disputate acasa. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in ultimul meci disputat in deplasare, cu Molde, scor 5-0. KuPs vine dupa trei victorii si doua infrangeri obtinute in ultimele 5 meciuri disputate. De partea cealalta, Rovaniemi vine dupa 9 infrangeri consecutive, toate in campionat, semn ca problemele persista. Ultimul rezultat pozitiv al echipei a fost inregistrat in 21 Iulie, cand obtineau o remiza pe teren propriu, cu Ilves, scor 1-1. Ma astept ca astazi KuPs sa nu aiba probleme.

Kawasaki – Kobe

Continuam Biletul zilei pauza final – 09.09.2020 cu intalnirea dintre Kawasaki si Kobe, meci din etapa cu numarul 15 din J1 League. Partida se va disputa pe Kawasaki Todoroki Stadium, incepand cu ora 12:30, avand-o ca favorita la victorie pe formatia gazda. Kawasaki vine dupa 3 victorii consecutive, doua in campionat si una in cupa. Le-a invins in campionat pe Yokohama, scor 1-3, dar si pe Shimizu, scor 5-0. In cupa a invins-o pe adversara de astazi, in deplasare, scor 0-6. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu 5 partide, in fata celor de la Nagoya, scor 1-0. Kawasaki vine dupa trei victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate. Kobe vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida, cu Shonan, in deplasare, scor 1-1. Ultimul meci disputat acasa a fost infrangerea in fata adversarei de astazi, amintita mai sus. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri disputate, contra celor de la Urawa, in deplasare, scor 1-2.