Biletul zilei pauza final - 09.02.2020

Biletul zilei pauza final – 09.02.2020

Biletul zilei pauza final – 09.02.2020 este format din 3 evenimente si astazi, unde vom miza pe Premier League, Serie A si Ligue 1. Avem o cota finala destul de atractiva, disponibila la casa de pariuri Betano, unde asteptam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte.

Manchester City – West Ham

Incepem Biletul zilei pauza final – 09.02.2020 cu intalnirea dintre Manchester City si West Ham, meci din etapa cu numarul 26 din Premier League. Partida se va disputa pe Etihad Stadium, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe G. Scott. City vine dupa doua infrangeri consecutive, una in campionat, cu Tottenham, scor 2-0, si una in EFL Cup, cu United, scor 0-1, calificandu-se insa mai departe. Ultima victorie a echipei lui Guardiola a venit contra celor de la Fulham, in FA Cup, pe terenn propriu, scor 4-0. West Ham vine dupa o remiza putin dorita, pe teren propriu, cu Brighton, scor 3-3, dupa ce au condus mai tot meciul. Echipa are 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri, cu Liverpool, WBA si Leicester.

Parma – Lazio

Continuam Biletul zilei pauza final – 09.02.2020 cu intalnirea dintre Parma si Lazio, meci din etapa cu numarul 23 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Ennio Tardini, incepand cu ora 19:00, avandu-l la centru pe M. Di Bello. Parma vine dupa o remiza buna obtinuta in deplasare, cu Cagliari, scor 2-2. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat pe teren propriu, cu Udinese, scor 2-0. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Lazio vine dupa o remiza cu Verona, pe teren propriu, scor 0-0. Ultima victorie a venit contra celor de la Spal, pe teren propriu, scor 5-1. Echipa are doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri.

PSG – Lyon

Incheiem Biletul zilei pauza final – 09.02.2020 cu intalnirea dintre PSG si Lyon, meci din etapa cu numarul 24 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Parc des Princes, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe C. Turpin. PSG vine dupa un succes la limita in deplasare, cu Nantes, scor 1-2. Pe teren propriu, echipa a facut spectacol in ultima partida disputata, cu Montpellier, scor 5-0. PSG are 9 victorii in ultimele 10 meciuri disputate. Lyon vine dupa o remiza cu Amiens, pe teren propriu, scor 0-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celr de la Nice, in ultima deplasare, scor 2-1. Lyon are 3 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate.