Biletul zilei pauza final - 08.02.2020

Biletul zilei pauza final – 08.02.2020

Biletul zilei pauza final – 08.02.2020 este format din doua evenimente astazi, unde vom miza pe un meci din Ligue 1 si pe un meci din Bundesliga. Am format o cota destul de atractiva, tinand cont ca ne bazam pe doua evenimente. Biletul zilei pauza final de astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Marseille – Toulouse

Incepem Biletul zilei pauza final – 08.02.2020 cu intalnirea dintre Marseille si Toulouse, meci din etapa cu numarul 24 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Stade Velodrome, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe S. Frappart. Marseille vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la St. Etienne, in deplasare, scor 0-2. Echipa traverseaza o perioada buna si trage tare pentru a se apropia cat mai tare de PSG. Ultimul pas gresit facut de echipa a venit in urma cu doua partide, contra celor de la Bordeaux, in deplasare, scor 0-0. Toulouse ocupa ultima pozitie in clasament. Echipa vine dupa o infrangere la limita pe teren propriu, cu Strasbourg, scor 0-1. Ultimul rezultat pozitiv obtinut de catre echipa s-a inregistrat in urma cu doua partide, contra celor de la Amiens, scor 0-0.

Leverkusen – Dortmund

Continuam Biletul zilei pauza final – 08.02.2020 cu intalnirea dintre Leverkusen si Dortmund, meci din etapa cu numarul 21 din Bundesliga. Partida se va disputa pe BayArena, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe M. Schimdt. Leverkusen vine dupa o victorie la limita obtinuta pe teren propriu, cu Stuttgart, in cupa, acasa, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci de campionat, cu Hoffenheim, in deplasare, scor 2-1. Echipa are 2 victorii in ultimele 3 etape de campionat. Dortmund vine dupa o infrangere in cupa, cu Bremen, in deplasare, scor 3-2. Echipa a facut spectacol in ultimele 3 etape de campionat, reusind sa inscrie 15 goluri. Ma astept la un nou meci bun facut de ei astazi.