Biletul zilei pauza final - 08.01.2019

Biletul zilei pauza final – 08.01.2020

Biletul zilei pauza final – 08.01.2019 este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in 3 competitii diferite. Vom miza pe Supercupa Spaniei, EFL Cup si Cupa Ligii Frantei. Cota totala a biletului este de 3.37 si este disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a plasa.

Valencia – Real Madrid

Incepem Biletul zilei pauza final – 08.01.2019 cu intalnirea dintre Valencia si Real Madrid, meci din semifinalele SuperCupei Spaniei. Partida se va disputa pe teren neutru, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe R. Del Palomar. Valencia vine cu un moral bun in aceasta intalnire, fiind neinvinsa in ultimele 7 meciuri. Echipa a inregistrat 3 victorii in ultimele 5 meciuri, invingandu-le pe Eibar, scor 1-0, Ajax, scor 0-1 si Levante, scor 2-4. Real Madrid vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Getafe, in deplasare, scor 0-3. Real Madrid este neinvinsa de 14 meciuri, ultima infrangere venind cu Mallorca, scor 1-0.

Leicester – Aston Villa

Continuam Biletul zilei pauza final – 08.01.2019 cu intalnirea dintre Leicester si Aston Villa, meci din semifinalele competitiei EFL Cup din Anglia. Partida se va disputa pe King Power Stadium, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe C. Kavanagh. Leicester pleaca cu un moral bun in mansa tur a acestui meci, venind dupa 3 victorii, doua in Premier League si una in FA Cup. Ultima infrangere a celor de la Leicester a venit in urma cu 4 meciuri, cu Liverpool, in campionat, acasa, scor 0-4. Aston Villa tocmai ce a fost eliminata din FA Cup, de catre Fulham, in deplasare, scor 2-1. Ultimul meci castigat de Villa a avut loc in urma cu doua meciuri, in Premier League, cu Burnley, scor 1-2.

PSG – St. Etienne

Incheiem Biletul zilei pauza final – 08.01.2019 cu intalnirea dintre PSG si St. Etienne, meci din sferturile de finala ale Cupei Ligii Frantei. Partida se va disputa pe Parc des Princes, incepand cu ora 22:05, avandu-l la centru pe C. Turpin. PSG vine dupa o super victorie in Cupa, cu Linas-Montlhery, in deplasare, scor 0-6. In campionat, echipa s-a distrat cu Amiens, pe teren propriu, scor 4-1. Echipa pare pregatita sa castige fara probleme astazi. St. Etienne vine dupa o victorie in Cupa, cu Bastia-Borgo, in deplasare, scor 0-3. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Strasbourg, in deplasare, in campionat, in urma cu doua meciuri, scor 2-1. Etienne are doua victorii si 3 infrangeri in ultimele 5 meciuri.

• Valencia – Real Madrid: X2/X2
  • Leicester – Aston Villa: 12/12