Biletul zilei pauza final - 07.11.2019

Biletul zilei pauza final – 07.11.2019

Biletul zilei pauza final – 07.11.2019 de astazi este format din 3 evenimente interesante ce se vor disputa astazi in etapa cu numarul 4 a grupelor din Europa League. Cota totala a biletului este de 3.94 si este disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti. De asemenea, nu uitati sa analizati si voi inainte.

Wolves – Slovan Bratislava

Incepem Biletul zilei pauza final – 07.11.2019 cu intalnirea dintre Wolves si Slovan Bratislava, meci ce se va disputa pe Molineux Stadium, incepand cu ora 22:00. Wolves vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Arsenal. Partida a fost disputata in deplasare si incheiata cu scorul de 1-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Aston Villa, in urma cu doua partide, scor 2-1. Slovan Bratislava vine dupa doua victorii consecutive in campionat, reusind sa-i invinga pe cei de la Senica, scor 2-0, si pe cei de la Michalovce, scor 0-1. Echipa a pierdut partida din tur cu Wolves, disputata pe teren propriu si incheiata cu scorul de 1-2.

Wolfsburg – Gent

Continuam Biletul zilei pauza final – 07.11.2019 cu intalnirea dintre Wolfsburg si Gent, meci din cadrul etapei cu numarul 4 a grupei. Partida se va disputa pe Volkswagen Arena, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe M. Iratti. Wolfsburg vine dupa doua infrangeri consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Una dintre ele in Cupa, cu Leipzig, pe teren propriu, scor 1-6, si una in campionat, cu Dortmund, in deplasare, scor 3-0. Wolfsburg este fara victorie in ultimele 5 partide, iar partida tur a incheiat-o la egalitate, in deplasare, scor 2-2. Gent vine dupa o victorie frumoasa contra celor de la St. Liege, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 3-1. Echipa a acumulat doua victorii si 3 remize in ultimele 5 partide disputate.

Lazio – Celtic

Incheiem Biletul zilei pauza final – 07.11.2019 cu intalnirea dintre Lazio si Celtic, meci ce se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 19:55, avandu-l la centru pe T. Stieler. Lazio vine dupa 3 victorii consecutive obtinute in ultimele 3 partide disputate. Toate in campionat, reusind sa le invinga pe AC Milan, in deplasare, scor 1-2, pe Torino, acasa, scor 4-0, si pe Fiorentina, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit in partida tur contra celor de la Celtic, in deplasare, scor 2-1. Celtic vine d upa o victorie frumoasa contra celor de la Hibernian, in cupa, reusind sa castige cu 2-5. Echipa a acumulat 8 victorii, o remiza si o infrangere in ultimele 10 partide disputate.