Biletul zilei pauza final - 07.08.2020

Biletul zilei pauza final – 07.08.2020

Biletul zilei pauza final – 07.08.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din Belarus, Bulgaria si China, formand o cota finala destul de atractiva, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa biletul propus.

Din. Minsk – Smolevichi

Incepem Biletul zilei pauza final – 07.08.2020 cu intalnirea dintre Din. Minsk si Smolevichi, meci din etapa 21 din Vysshaya Liga. Partida se va disputa pe Stadion Dinamo, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe A. Kurgheli. Din. Minsk vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Neman, in deplasare, scor 1-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu doua etape, pe teren propriu, cu Gorodeja, scor 1-0. Echipa a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Smolevichi vine dupa trei infrangeri consecutive, toate in campionat. A fost invinsa de catre Belshina, acasa, scor 0-3, Soligorsk, in deplasare, scor 4-0, si Vitebsk, in deplasare, scor 1-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Isloch, in urma cu 4 partide, acasa, scor 3-1.

CSKA 1948 Sofia – TSKA Sofia

Continuam Biletul zilei pauza final – 07.08.2020 cu intalnirea dintre CSKA 1948 Sofia si TSKA Sofia, meci din etapa 1 din Parva Liga. Partida se va disputa pe Nacionalen Stadion Vasil Levski, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe S. Todorov. CSKA 1948 Sofia vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, una amicala, cu Lok. Sofia, scor 2-2. Ultima victorie s-a inregistrat in urma cu doua partide, cu Tsarko Selo, in deplasare, scor 1-2. Echipa a inregistrat doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 meciuri disputate, toate amicale. TSKA Sofia vine dupa o infrangere cu Montana, intr-un meci de pregatire, scor 2-3. Echipa a reusit sa castige ultimul meci oficial, in fata celor de la Beroe, scor 5-0. TSKA Sofia a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Hebei – Chongqing Lifan

Incheiem Biletul zilei pauza final – 07.08.2020 cu intalnirea dintre Hebei si Chongqing Lifan, meci din etapa cu numarul 3 din Super League. Partida se va disputa pe Suzhou Sports Centre, incepand cu ora 15:00, avand-o usor favorita pe formatia „gazda”. Hebei vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida disputata, cu Shanghai SIPG, in deplasare, scor 4-0. Ultima partida disputata pe teren propriu i-a adus echipei o remiza, cu Shijazhuang, scor 2-2. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri disputate, cu Wuhan Zall, in deplasare, scor 1-2. Chongqing Lifan vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Tianjin Teda, acasa, scor 2-2. Echipa a suferit 4 infrangeri consecutive in ultimele 5 meciuri disputate. A fost invinsa de catre Beijing Guoan, Tianjin Teda, Wuhan Zall si Shandong Luneng.