Biletul zilei pauza final – 07.06.2020

Biletul zilei pauza final – 07.06.2020 este alcatuit astazi din trei evenimente ce vin din trei competitii diferite. Am alcatuit un bilet ce are o cota finala de 3.75, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Hartberg – Salzburg

Incepem Biletul zilei pauza final – 07.06.2020 cu intalnirea dintre Hartberg si Salzburg, meci din etapa 24 din Tipico Bundesliga. Partida se va disputa pe Stadion Hartberg, incepand cu ora 18:00, avandu-l la centru pe J. Weinberger. Hartberg vine dupa o victorie la limita, contra celor de la LASK, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Austria Viena, in deplasare, scor 1-0, intr-un meci amical. Echipa are o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri. Salzburg vine dupa doua victorii consecutive. A reusit sa o invinga in campionat pe Rapid Viena, acasa, scor 2-0, si in cupa pe A. Lustenau, tot acasa, scor 5-0. Echipa are 4 victorii si o remiza in ultimele 5 meciuri disputate. Sunt favoriti astazi la victorie si vom miza pe ei.

Copenhaga – Randers

Continuam Biletul zilei pauza final – 07.06.2020 cu intalnirea dintre Copenhaga si Randers, meci din etapa cu numarul 26 din Superliga, Danemarca. Partida se va disputa pe Telia Parken, incepand cu ora 18:00, avandu-l la centru pe M. Kristoffersen. C0penhaga vine dupa doua victorii consecutive, una in campionat si una intr-un meci amical. Le-a invins pe Lyngby si Sonderjyske, scor 1-4, respectiv 3-1. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in Europa League, cu Basaksehir, in deplasare, scor 1-0. Randers vine dupa o infrangere la limita cu Hobro, acasa, scor 0-1. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o remiza, cu Aarhus, scor 1-1. Echipa are o victorie,  o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Stuttgart – Osnabruck

Incheiem Biletul zilei pauza final – 07.06.2020 cu intalnirea dintre Stuttgart si Osnabruck, meci din etapa cu numarul 30 din Bundesliga 2. Partida se va disputa pe Mercedes-Benz Arena, incepand cu ora 14:30, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Stuttgart vine dupa doua victorii consecutive, una cu Dresda, in deplasare, scor 0-2, si una cu Hamburger, pe teren propriu, scor 3-2. Echipa are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Osnabruck vine dupa o remiza cu Regensburg, acasa, scor 2-2. Ultima victorie a echipei a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Furth, scor 0-2. Echipa are o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.