Biletul zilei pauza final - 07.02.2020

Biletul zilei pauza final – 07.02.2020

Biletul zilei pauza final – 07.02.2020 este format din 3 evenimente atractive ce se vor disputa astazi in 3 campionate puternice din Europa. Am selectat cate un meci din Serie A, Bundesliga si Jupiler League. Speram sa fim castigatori. Biletul zilei vine de la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti, nu inainte de a face si voi o scurta analiza.

AS Roma – Bologna

Incepem Biletul zilei pauza final – 07.02.2020 cu intalnirea dintre AS Roma si Bologna, meci din etapa cu numarul 23 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 21:45. AS Roma vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Sassuolo, in deplasare, scor 4-2. Echipa a obtinut doar  remiza in ultima partida de pe teren propriu, cu Lazio, scor 1-1. AS Roma are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Bologna vine dupa doua victorii consecutive, una cu Brescia, scor 2-1, si una cu Spal, scor 1-3. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Torino, in deplasare, scor 1-0.

Frankfurt – Augsburg

Continuam Biletul zilei pauza final – 07.02.2020 cu intalnirea dintre Frankfurt si Augsburg, meci din etapa cu numarul 21 din Bundesliga. Partida se va disputa pe Commerzbank-Arena, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe M. Grafe. Frankfurt pleaca cu prima sansa in acest meci. Echipa vine dupa o victorie cu RB Leipzig, in cupa, scor 3-1, dupa ce i-au invins pe 25 Ianuarie si in campionat, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu 5 meciuri, contra celor de la Hertha, intr-un meci amical, scor 2-1. Augsburg vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Bremen, acasa, scor 2-1. Echipa are doua infrangeri in ultimele 3 meciuri, una cu Union Berlin, scor 2-0, si una cu Dortmund, scor 3-5.

Gent – Anderlecht

Incheiem Biletul zilei pauza final – 07.02.2020 cu intalnirea dintre Gent si Anderlecht, meci din etapa cu numarul 25 din Jupiler League. Partida se va disputa pe Ghelamco Arena, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centur pe A. Wesley. Gent vine dupa o victorie categorica cu KV Mechelen, in deplasare, scor 0-3. Echipa are 3 victorii in toate cele 3 meciuri oficiale disputate in acest an, toate in campionat. Le-a mai invins pe Genk si Mouscron. De partea cealalta, Anderlecht vine dupa doua victorii consecutive, una cu Mouscron, acasa, scor 1-0, si una cu Cercle Brugge, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Club Brugge, acasa, scor 1-2.