Biletul zilei pauza final - 06.12.2019

Biletul zilei pauza final – 06.12.2019

Biletul zilei pauza final – 06.12.2019 de astazi este format tot din 3 evenimente, unde vom miza pe prima liga de fotbal a Romaniei, Ligue 1 si LaLiga. Cota totala a biletului este de 3.64 si este disponibila la casa de pariuri Betano. Recomandarea mea este sa analizati si voi inainte de a plasa.

FCSB – Gaz Metan

Incepem Biletul zilei pauza final – 06.12.2019 cu intalnirea dintre FCSB si Gaz Metan, meci din cadrul etapei cu numarul 20 a primei ligi de fotbal din Romania. Partida se va disputa pe Arena Nationala, incepand cu ora 20:30, avandu-l la centru pe I. Calin. FCSB vine dupa o victorie la limita obtinuta Marti, contra celor de la Poli Iasi, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat pe teren propriu, contra celor de la Astra Giurgiu, scor 1-3. FCSB are nevoie de victorie astazi, pentru a se apropia de CFR, liderul campionatului. Gaz Metan vine dupa o victorie la limita pe teren propriu, contra celor de la FC Voluntari, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Astra Giurgiu, in ultimul meci disputat in deplasare, scor 1-0. Gaz Metan vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Lille – Brest

Continuam Biletul zilei pauza final – 06.12.2019 cu intalnirea dintre Lille si Brest, meci din cadrul etapei cu numarul 17 a primei ligi de fotbal din Franta. Partida se va disputa pe Stade Pierre-Mauroy, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe E. Wattellier. Lille vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate, ambele in campionat. A reusit sa le invinga pe Lyon, scor 0-1, si pe Dijon, scor 1-0. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci din Liga Campionilor, contra celor de la Ajax, intr-un meci disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 0-2. Brest vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida disputata, pe teren propriu, contra celor de la Strasbourg, scor 5-0. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Marseille, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-1. Echipa vine dupa o victorie, o remiza si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Villarreal – Atletico

Incheiem Biletul zilei pauza final – 06.12.2019 cu intalnirea dintre Villarreal si Atletico, meci din cadrul etapei cu numarul 16 a primei ligi de fotbal din Spania. Partida se va disputa pe Estadio de la Ceramica, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe A. Hernandez. Villarreal vine dupa 3 infrangeri consecutive, toate in campionat, cu Valencia, Celta Vigo si Mallorca. Atletico vine dupa doua infrangeri, una cu Barcelona, scor 0-1, si una cu Juventus, scor 1-0, in Champions League. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Espanyol, in campionat, pe teren propriu, scor 3-1.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• FCSB – Gaz Metan: 1X/12 @ 1.42
  • Lille – Brest: 12/1X @ 1.75
  • Villarreal – Atletico: X2/X2 @ 1.47