Biletul zilei pauza final - 06.11.2019

Biletul zilei pauza final – 06.11.2019

Biletul zilei pauza final – 06.11.2019 este format din 3 meciuri atractive ce se vor disputa astazi in returul ultimului meci al Ligii Campionilor. Am format o cota de 3.89, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti. De asemenea, nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa.

Bayern – Olympiakos

Incepem Biletul zilei pauza final – 06.11.2019 cu intalnirea dintre Bayern si Olympiakos, meci din cadrul etapei cu numarul 4 a grupei. Partida se va disputa pe Allianz Arena, incepand cu ora 19:55, avandu-l la centru pe P. Raczkowski. Bayern vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Frankfurt. Partida a fost disputata in deplasare si incheiata cu scorul de 5-1. Bayern a ramas si fara antrenor dupa acest meci. Echipa a reusit sa castige partida din tur, cu scorul de 3-2. Olympiakos vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Xanthi, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 0-0. Ultima victorie a echipei a venit in urma cu doua partide, contra celor de la AEK, scor 2-0.

Real Madrid – Galatasaray

Continuam Biletul zilei pauza final – 06.11.2019 cu intalnirea dintre Real Madrid si Galatasaray, meci din cadrul etapei cu numarul 4 a grupei. Partida se va disputa pe Estadio Santiago Bernabeu, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe F. Zwayer. Real Madrid vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, pe tere propriu, scor 0-0, contra celor de la Betis. Ultima victorie a echipei a venit tot in campionat, contra celor de la Leganes, scor 5-0. Real a reusit sa o invinga pe Galatasaray in partida tur, la limita, cu scorul de 1-0. Turcii vin dupa o victorie in campionat, 2-0, contra celor de la Rizespor, intr-un meci disputat acasa, Echipa a suferit doua infrangeri in ultimele 3 partide, 1-0 cu Besiktas si 1-0 cu Real.

Atalanta – Manchester City

Incheiem Biletul zilei pauza final – 06.11.2019 cu intalnirea dintre Atalanta si Manchester City, meci din cadrul etapei cu numarul 4 a grupei. Partida se va disputa pe Stadio Giuseppe Meazza, incepand cu ora 22:00. Atalanta a pierdut ultimul meci disputat, in campionat, contra celor de la Cagliari, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 0-2. Atalanta are o singura victorie in ultimele 5 partide disputate, insa toate incheiate cu goluri multe. Manchester City vine dupa doua victorii consecutive contra celor de la Southampton, in campionat si EFL Cup. City a invins-o categoric pe Atalanta in partida din tur si ma astept la un succes categoric si astazi.