Biletul zilei cota 2 - 27.11.2020,Brentford

Biletul zilei pauza final – 06.09.2020

Biletul zilei pauza final – 06.09.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din competitii diferite. Am selectat cate un meci din China si Anglia, formand o cota finala de 2.57, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomandam sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Wuhan Zall – Beijing Guoan

Incepem Biletul zilei pauza final – 06.09.2020 cu intalnirea dintre Wuhan Zall si Beijing Guoan, meci din etapa cu numarul 9 din Super League. Partida se va disputa la Suzhou Sports Centre, incepand cu ora 15:00, avand-o ca favorita pe formatia „oaspete”. Wuhan Zall vine dupa doua victorii consecutive, ambele in campionat. Echipa a reusit sa o invinga pe Qingdao Huanghai, scor 0-3, dar si pe Tianjin Teda, scor 2-1. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 partide, contra celor de la Hebei, scor 3-1. Echipa a inregistrat trei victorii si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Au pierdut la limita ultima intalnire directa, pe 1 August, scor 1-0. Beijing Guoan vine dupa un succes categoric obtinut in ultima partida disputata, contra celor de la Chongqing Lifan, scor 5-2. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 partide, contra celor de la Shanghai SIPG, scor 1-2. Ultimele 6 meciuri disputate de Beijing Guoan in campionat s-au incheiat cu cel putin 3 goluri. Ma astept si astazi la un joc deschis.

Brentford – Wycombe

Continuam Biletul zilei pauza final – 06.09.2020 cu intalnirea dintre Brentford si Wycombe, meci din EFL Cup. Partida se va disputa pe Brentford Community Stadium, incepand cu ora 14:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Brentford mai ramane un an in Championship, dupa ce a ratat promovarea in barajul disputat in fata celor de la Fulham. Echipa a fost invinsa dupa prelungiri, scor 1-2. Brentford a disputat 3 meciuri de pregatire in aceasta pauza, inregistrand fiecare rezultat posibil. A invins-o pe Derby, scor 3-0, a remizat cu Oxford United, scor 2-2, dar a pierdut cu West Ham, scor 2-1. Brentford vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Wycombe vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida disputata, una amicala. A fost invinsa de catre West Ham, pe teren propriu, scor 1-5. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in fata celor de la Oxford United, in deplasare, scor 1-2. Echipa a inregistrat doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.