Biletul zilei pauza final - 06.01.2019

Biletul zilei pauza final – 06.01.2020

Biletul zilei pauza final – 06.01.2019 este format din 3 evenimente interesante, venind din competitii puternice. Mizam pe Serie A si pe FA Cup astazi, unde avem un bilet de o cota de 3.50, disponibil la casa de pariuri Betano. Faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a plasa.

Napoli – Inter

Incepem Biletul zilei pauza final – 06.01.2019 cu intalnirea dintre Napoli si Inter, meci din cadrul etapei cu numarul 18 din Serie A. Partida se va dispsuta pe San Paolo, incepand cu ora 21:45. Arbitrul meciului va fi D. Doveri. Napoli vine dupa o victorie la limita cu Sassuolo, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat acasa, cu Parma, scor 1-2. Napoli are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Inter vine dupa o victorie categorica cu Genoa, acasa, scor 4-0. Ultima infrangere a echipei a venit cu Barcelona, in Champions League, acasa, scor 1-2.

AC Milan – Sampdoria

Continuam Biletul zilei pauza final – 06.01.2019 cu intalnirea dintre AC Milan si Sampdoria, meci din etapa cu numarul 18 din Serie A. Partida se va disputa pe San Siro, incepand cu ora 16:00. AC Milan vine dupa un esec categoric contra celor de la Atalanta, in deplasare, scor 5-0. Echipa are doua victorii in ultimele 5 meciuri, cu Bologna, scor 2-3, si cu Parma, scor 0-1. Sampdoria vine dupa 4 infrangeri in 5 meciuri, fiind invinsa de Juventus, Parma si Cagliari in doua randuri. Singura victorie in 5 meciuri a venit cu Genoa, in deplasare, la limita, scor 0-1.

Arsenal – Leeds

Incheiem Biletul zilei pauza final – 06.01.2019 cu intalnirea dintre Arsenal si Leeds, meci din FA Cup. Partida se va disputa pe Emirates Stadium, incepand cu ora 21:56, avandu-l la centru pe A. Taylor. In cazul unei remize partida se va redisputa. Arsenal vine dupa o victorie frumoasa obtinuta pe teren propriu, contra celor de la Manchester United, acasa, scor 2-0. Echipa a suferit doua infrangeri in 5 meciuri, cu Chelsea si Manchester City, in campionat. Leeds pleaca cu sansa a doua in acest meci. Echipa are o victorie in 5 meciuri, cu Birmingham, in deplasare, scor 4-5. Singura infrangere a echipei in 5 meciuri a venit cu Fulham, in deplasare, scor 2-1.

• Napoli – Inter: X2/X2
  • AC Milan – Sampdoria: 1X/12
  • Arsenal – Leeds: 1X/12