Biletul zilei pauza final - 05.11.2019

Biletul zilei pauza final – 05.11.2019

Biletul zilei pauza final – 05.11.2019 este format din 3 partide ce se vor disputa astazi in Liga Campionilor, alegand meciuri spectaculoase, de la care asteptam goluri. Cota finala a biletului este de 3.67 si este disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti. De asemenea, nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa.

Liverpool – Genk

Incepem Biletul zilei pauza final – 05.11.2019 cu intalnirea dintre Liverpool si Genk, meci ce se va disputa pe Anfield, incepand cu ora 22:00. Arbitrul acestei partide va fi slovacul I. Kruzliak. Liverpool vine dupa o victorie la limita cu Aston Villa, in deplasare, scor 1-2, marcand golurile victoriei in minutele 87 si 93. Echipa vine dupa 4 victorii consecutive, dintre care una in Champions League, cu Genk, in deplasare, impunandu-se cu scorul de 4-1. Genk vine dupa o infrangere urata in campionat, cu Eupen, in deplasare, scor 2-0. Ultimul meci disputat de Genk pe teren propriu i-a adus echipei o remiza, contra celor de la Antwerp, scor 2-2. Nu-i vad bine pe cei de la Genk astazi.

Dortmund – Inter

Continuam Biletul zilei pauza final – 05.11.2019 cu intalnirea dintre Dortmund si Inter, meci ce se va disputa pe Signal Iduna Park, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe D. Makkelie. Dortmund vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate, una in campionat si una in cupa. In campionat, echipa a invins-o pe Wolfsburg, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 3-0. In Cupa, Dortmund a eliminat-o pe Monchengladbach, pe teren propriu, scor 2-1. Inter vine dupa doua victorii consecutive la limita, ambele in campionat, ambele in deplasare, invingandu-le pe Bologna si Brescia cu 1-2. Inter a reusit sa castige ultimul meci contra celor de la Dortmund, disputat acasa si incheiat cu scorul de 2-0.

Valencia – Lille

Incheiem Biletul zilei pauza final – 05.11.2019  cu intalnirea dintre Valencia si Lille, meci din cadrul etapei cu numarul 4 a grupei. Partida se va disputa pe Estadio de la Mestalla, din Valencia, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe S. Karasev. Valencia vine dupa o victorie contra celor de la Espanyol, intr-un meci de campionat, disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit cu Osasuna, in deplasare, scor 3-1. Lille vine dupa o infrangere la limita cu Marseille, in deplasare, scor 2-1. Ultima victorie a venit contra celor de la Bordeaux, in urma cu doua partide, pe teren propriu, scor 3-0.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Liverpool – Genk: 1/1 @ 1.36
  • Dortmund – Inter: 1X/12 @ 1.67
  • Valencia – Lille: 1X/12 @ 1.62