Biletul zilei pauza final - 05.02.2020

Biletul zilei pauza final – 05.02.2020

Biletul zilei pauza final – 05.02.2020 este format si astazi din 3 evenimente interesante, ce se vor disputa in FA Cup, Ligue 1 si DFB Pokal. Avem o cota atractiva, de 3.30, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza biletului inainte de a-l plasa.

Tottenham – Southampton

Incepem Biletul zilei pauza final – 05.02.2020 cu intalnirea dintre Tottenham si Southampton, meci din saisprezecimile de finala din FA Cup. Partida se va disputa pe Tottenham Hotspur Stadium, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe D. Coote. Tottenham vine dupa o victorie frumoasa obtinuta in ultima partida, cu Manchester City, acasa, scor 2-0. Echipa a remizat in mansa tur cu Southampton, in deplasare, scor 1-1, iar astazi cauta victoria. Tottenham are doar doua infrangeri in ultimele 10 meciuri disputate. Southampton vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida, cu Liverpool, in deplasare, scor 4-0. Echipa are doua victorii in ultimele 5 meciuri, cu Crystal Palace, scor 0-2, si cu Leicester, scor 1-2.

Montpellier – Metz

Continuam Biletul zilei pauza final – 05.02.2020 cu intalnirea dintre Montpellier si Metz, meci din etapa cu numarul 23 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Stade de la Mosson, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe El Hadj. Montpellier vine dupa doua infrangeri consecutive, una in campionat, cu PSG, scor 5-0, si una in cupa, cu ASM Belfort, scor 1-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Dijon, pe teren propriu, scor 2-1. Metz vine si ea dupa doua victorii consecutive, cu St. Etienne si Reims, scor 3-1, respectiv 0-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Rouen, in cupa, in urma cu 5 meciuri, scor 3-0. Ma astept la un meci bun astazi aici.

Bayern – Hoffenheim

Incheiem Biletul zilei pauza final – 05.02.2020 cu intalnirea dintre Bayern si Hoffenheim, meci din optimile de finala ale Cupei Germaniei. Partida se va disputa pe Allianz Arena, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe S. Stegemann. Bayern vine dupa 6 victorii consecutive in campionat, avand o serie buna si cautand din nou sa castige campionatul. Echipa a suferit ultima infrangere intr-un meci amical, cu Nurnberg, scor 5-2. Hoffenheim vine dupa doua victorii consecutive, una cu Leverkusen, pe teren propriu, scor 2-1, si una cu Bremen, in deplasare, scor 0-3. Echipa a suferit ultima infrangere cu Frankfurt, in urma cu 3 partide, acasa, scor 1-2.