Biletul zilei pauza final - 04.08.2020

Biletul zilei pauza final – 04.08.2020

Biletul zilei pauza final – 04.08.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din doua competitii diferite. Mizam pe doua meciuri din China si un meci din Norvegia. Am format o cota finala de 2.90, disponibila la casa de pariuri Betano. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Shenzhen – Guanghzou Evergrande

Incepem Biletul zilei pauza final – 04.08.2020 cu intalnirea dintre Shenzhen si Guanghzou Evergrande, meci din etapa cu numarul 3 din Super League. Partida se va disputa pe Pro Soccer Academy Base (Dalian), incepand cu ora 13:00, avand-o ca favorita pe formatia oaspete. Shenzhen vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Shanghai Shenhua, in deplasare, scor 3-2. Ultima partida disputata pe teren propriu i-a adus echipei o victorie, cu Guangzhou R&F, scor 3-0. Shenzhen a inregistrat o victorie, o remiza si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Guangzhou vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe Guangzhou R&F, in deplasare, scor 0-5, si pe Shanghai Shenhua, scor 2-0. Ultima infrangere a echipei a venit intr-un meci amical, cu Guangzhou R&F, in urma cu 4 partide, scor 3-0.

Jiangsu – Dalian

Continuam Biletul zilei pauza final – 04.08.2020 cu intalnirea dintre Jiangsu si Dalian, meci din etapa cu numarul 3 din Super League. Partida se va disputa pe Jinzhou Stadium, incepand cu ora 15:00, avand-o ca favorita pe formatia gazda. Jiangsu Suning vine dupa o remiza alba obtinuta in ultima partida disputata, cu Shandong Luneng, acasa, scor 0-0. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in ultimul meci disputat in deplasare, cu Henan Jianye, scor 3-4. O singura infrangere are echipa in ultimele 5 meciuri disputate, intr-un meci amical, cu Midtjylland, scor 6-0. Dalian vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Henan Jianye, acasa, scor 1-1. In prima etapa de campionat, echipa a suferit o infrangere la limita, cu Shandong Luneng, scor 2-3. Dalian are o remiza si patru infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Lillestrom – Sogndal

Incheiem Biletul zilei pauza final – 04.08.2020 cu intalnirea dintre Lillestrom si Sogndal, meci din etapa cu numarul 7 din OBOS-ligaen. Partida se va disputa pe Arasen Stadion, incepand cu ora 20:00, avand-o ca favorita la victorie pe formatia gazda. Lillestrom vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Jerv, in deplasare, scor 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu doua etape, cu Asane, tot in deplasare, scor 3-1. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri disputate, cu Ham-Kam, pe teren propriu, scor 2-0. Sogndal vine dupa o victorie la limita obtinuta contra celor de la Raufoss, acasa, scor 1-0. Echipa a pierdut ultima partida in urma cu doua etape, cu KFUM Oslo, in deplasare, scor 4-1. Sogndal a inregistrat doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

• Shenzhen – Guanghzou Evergrande: 12/12
  • Jiangsu – Dalian: 1X/12
  • Lillestrom – Sogndal: 1X/12