Biletul zilei pauza final - 03.11.2019

Biletul zilei pauza final – 03.11.2019

Biletul zilei pauza final – 03.11.2019 este format din 3 evenimente interesante ce vin din 3 campionate diferite: Bundesliga, Serie A si LaLiga. Cota totala a biletului de astazi este de 3.45 si este disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomand sa va inscrieti pentru a plasa.

Augsburg – Schalke

Incepem Biletul zilei pauza final – 03.11.2019 cu intalnirea dintre Augsburg si Schalke, meci din cadrul etapei cu numarul 10 a primei ligi de fotbal din Germania. Partida se va disputa pe WWK Arena, incepand cu ora 19:00, avandu-l la centru pe Ittrich. Augsburg vine dupa doua remize consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate, ambele in campionat. Echipa a remizat contra celor de la Wolfsburg, in deplasare, scor 0-0, si contra celor de la Bayern, acasa, scor 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit in deplasare, contra celor de la Monchengladbach, scor 5-1. Schalke vine dupa o victorie la limita obtinuta in Cupa, contra celor de la Bielefeld, in deplasare scor 2-3. In campionat, echipa vine dupa o remiza contra celor de la Dortmund, pe teren propriu, scor 0-0.

Atalanta – Cagliari

Continuam Biletul zilei pauza final – 03.11.2019 cu intalnirea dintre Atalanta si Cagliari, meci din cadrul etapei cu numarul 11 a primei ligi de fotbal din Italia. Partida se va disputa pe Stadio Atleti Azzurri d’Italia, incepand cu ora 13:30. Atalanta vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Napoli, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-2. Ultima victorie a echipei a venit pe teren propriu, contra celor de la Udinese, reusind sa se impuna cu scorul de 7-1. Atalanta a pierdut ultimul meci contra celor de la City, in Champions League. Cagliari vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Bologna, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 3-2. Cagliari este neinvinsa in ultimele 5 partide, obtinand 3 victorii si doua remize.

Valladolid – Mallorca

Incheiem Biletul zilei pauza final – 03.11.2019 cu intalnirea dintre Valladolid si Mallorca, meci din cadrul etapei cu numarul 12 a primei ligi de fotbal din Spania. Partida se va disputa pe Estadio Jose Zorrilla, incepand cu ora 13:00. Valladolid vine dupa o infrangere contra celor de la Barcelona, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 5-1. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Eibar, pe teren propriu, scor 2-0. Valladolid vine dupa doua victorii, doua remize si o infrangere in ultimele 5 partide disputate. Mallorca vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Osasuna. Partida a fost disputata acasa si incheiata cu scorul de 2-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Leganes, in deplasare, scor 1-0.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!