Biletul zilei pauza final - 02.12.2019

Biletul zilei pauza final – 02.12.2019

Biletul zilei pauza final – 02.12.2019 este format din 3 evenimente ce vin din 3 campionate de top ale Europei. Cota finala a biletului este de 4.50, usor riscanta, insa sper sa bifam castigator acest bilet si astazi. Nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa.

Cagliari – Sampdoria

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.12.2019 cu intalnirea dintre Cagliari si Sampdoria, meci din cadrul etapei cu numarul 14 a primei ligi de fotbal din Italia. Partida se va disputa pe Sardegna Arena, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe G. Aureliano. Cagliari vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Lecce, in deplasare, scor 2-2. Echipa a obtinut 3 victorii consecutive in ultimele 4 partide, cu Fiorentina, Atalanta si Bologna. Sampdoria vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Udinese, pe teren propriu, scor 2-1. Echipa este neinvinsa de 4 partide, ultima infrangere venind contra celor de la Bologna, in deplasare, scor 2-1.

Mainz – Frankfurt

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.12.2019 cu intalnirea dintre Mainz si Frankfurt, meci din cadrul etapei cu numarul 13 a primei ligi de fotbal din Germania. Partida se va disputa pe Opel Arena, din Mainz, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe M. Grafe. Mainz vine dupa doua victorii consecutive, una cu Hoffenheim, in campionat, scor 1-5, si una cu Darmstadt, intr-un amical, scor 2-1. Echipa a suferit infrangerea sezonului, 8-0 cu Leipzig, in urma cu 4 partide, in deplasare. Frankfurt vine dupa o victorie cu Arsenal, in deplasare, la limita, scor 1-2, meci ce a dus la demiterea antrenorului londonezilor. In campionat, Frankfurt vine dupa o infrangere cu Wolfsburg, in deplasare, scor 0-2. Frankfurt vine dupa doua victorii si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

Midtjylland – Silkeborg

Incheiem Biletul zilei pauza final – 02.12.2019 cu intalnirea dintre Midjtylland si Silkeborg, meci din cadrul etapei cu numarul 18 a primei ligi de fotbal din Danemarca. Partida se va disputa pe MCH Arena, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe M. Tykgaard. Midtjylland vine dupa 6 victorii consecutive, toate in campionat, printre care o victorie cu Copenhaga, pe teren propriu, scor 4-1. Silkeborg vine dupa 3 infrangeri consecutive in campionat, cu Esbjerg, Horsens si Brondby. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Aarhus, in deplasare, scor 3-4.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Cagliari – Sampdoria: 1X/12 @ 1.70
  • Mainz – Frankfurt: X2/12 @ 1.80
  • Midtjylland – Silkeborg: 1/1 @ 1.47