Biletul zilei pauza final - 02.11.2019

Biletul zilei pauza final – 02.11.2019

Biletul zilei pauza final – 02.11.2019 este format din 3 partide din fotbal foarte interesante, ce vin din 3 campionate puternice: Anglia, Germania si Spania. Cota totala a biletului este de 3.50 si este disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomand sa analizati si voi inainte de a plasa.

Manchester City – Southampton

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.11.2019 cu intalnirea dintre City si Southampton, meci din cadrul etapei cu numarul 11 a primei ligi de fotbal din Anglia. Partida se va disputa pe Etihad Stadium, incepand cu ora 17:00. Manchester City vine dupa 4 victorii consecutive, doua dintre ele in campionat, una in EFL Cup si una in Champions League. In campionat le-a invins pe Crystal Palace si Aston Villa, in EFL pe Southampton, scor 3-1, si in Champions League pe Atalanta, scor 5-1. Ultima infrangere a venit in urma cu 5 partide, contra celor de la Wolves, scor 0-2. Southampton vine dupa infrangerea cu City, scor 3-1, insa inainte de asta a suferit cea mai mare infrangere a Premier Leagului: 9-0 cu Leicester, acasa. Echipa nu pare sa fie pe un drum bun, asa ca City n-ar trebui sa aiba probleme astazi.

Frankfurt – Bayern

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.11.2019 cu intalnirea dintre Frankfurt si Bayern, meci din cadrul etapei cu numarul 10 a primei ligi de fotbal din Germania. Partida se va disputa pe Commerzbank-Arena, din Frankfurt, incepand cu ora 16:30. Frankfurt vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la St. Pauli, in deplasare, scor 1-2. In campionat, echipa a pierdut categoric ultima partida disputata, contra celor de la Monchengladbach. Partida a fost disputata in deplasare si incheiata cu scorul de 4-2. Bayern vine dupa 3 victorii consecutive, toate castigate la diferenta de un gol, contra celor de la Bochum, Union Berlin si Olympiakos. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Hoffenheim, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 1-2.

Levante – Barcelona

Incheiem Biletul zilei pauza final – 02.11.2019 cu intalnirea dintre Levante si Barcelona, meci din cadrul etapei cu numarul 12 a primei ligi de fotbal din Spania. Partida se va disputa pe Estadi Ciutat de Valencia, incepand cu ora 17:00. Levante vine dupa o victorie la limita contra celor de la Real Sociedad, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Espanyol, acasa, scor 0-1, completata de infrangerea contra Sevillei, scor 1-0. Barcelona vine dupa o victorie de spectacol contra celor de la Valladolid, in campionat, pe teren propriu, scor 5-1. Catalanii au ajuns la 7 victorii consecutive si par sa nu se opreasca.

• Manchester City – Southampton: 1/1 @ 1.35
  • Frankfurt – Bayern: 12/12 @ 1.67
  • Levante – Barcelona: 12/12 @ 1.55