Biletul zilei pauza final - 02.08.2020

Biletul zilei pauza final – 02.08.2020

Biletul zilei pauza final – 02.08.2020 este format astazi din trei evenimente ce vin din competitii diferite. Mizam pe cate un meci din Romania, Italia si Norvegia, formand o cota finala de 3.80. Biletul propus astazi este disponibil la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti.

Poli Iasi – Chindia Targoviste

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.08.2020 cu intalnirea dintre Poli Iasi si Chindia Targoviste, meci din etapa cu numarul 13 din play-out-ul Ligii 1. Partida se va disputa pe Stadionul Emil Alexandrescu, incepand cu ora 14:00. Poli Iasi vine dupa o victorie importanta obtinuta in ultima partida disputata, cu FC Voluntari, pe teren propriu, scor 2-1. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o infrangere categorica, cu Clinceni, scor 3-0. Politehnica a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Chindia vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Clinceni, la Ploiesti, scor 3-1. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei o infrangere categorica, cu Viitorul, scor 4-1. Chindia a suferit 4 infrangeri in ultimele 5 etape de campionat.

Genoa – Verona

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.08.2020 cu intalnirea dintre Genoa si Verona, meci din etapa 38 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Luigi Ferraris, incepand cu ora 21:45. Genoa vine dupa doua infrangeri suferite in ultimele doua partide disputate. A fost invinsa de catre Sassuolo, in deplasare, scor 5-0, si de catre Inter, acasa, scor 0-3. Ultima victorie a echipei a venit intr-un meci disputat in dpelasare, cu Sampdoria, scor 1-2. Genoa a inregistrat doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 etape de campionat. Verona vine dupa o victorie cu Spal, pe teren propriu, scor 3-0. Ultima infrangere a echipei s-a inregistrat in urma cu doua etape, tot acasa, cu Lazio, scor 1-5. Verona a inregistrat o victorie, doua remize si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate.

Bodo/Glimt – Stromsgodset

Incheiem Biletul zilei pauza final – 02.08.2020 cu intalnirea dintre Bodo/Glimt si Stromsgodset, meci din etapa 12 din Eliteserien. Partida se va disputa pe Aspmyra Stadion, incepand cu ora 19:00. Bodo/Glimt vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, in campionat, cu Stabaek, in deplasare, scor 2-2. Bodo/Glimt este lider in clasament, reusind sa castige primele 10 etape disputate, remiza venind in etapa cu numarul 11. Astazi, in etapa 12, pleaca din nou favorita la victorie, jucand pe teren propriu. Stromsgodset vine dupa o victorie obtinuta in ultima partida disputata, cu Brann, acasa, scor 3-1. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Valerenga, in urma cu doua etape, in deplasare, scor 2-0. Stromsgodset a inregistrat doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 etape de campionat.