Biletul zilei pauza final - 02.07.2020

Biletul zilei pauza final – 02.07.2020

Biletul zilei pauza final – 02.07.2020 este alcatuit astazi din trei evenimente, unde vom miza pe competitii de top ale Europei. Am selectat cate doua meciuri din Spania si un meci din Germania, formand o cota finala de 3.14. Sa fie verde!

Sociedad – Espanyol

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.07.2020 cu intalnirea dintre Sociedad si Espanyol, meci din etapa cu numarul 33 din LaLiga. Partida se va disputa pe Reale Seguros Stadium, incepand cu ora 20:30, avandu-l la centru pe J. Sanchez. Sociedad vine dupa patru infrangeri consecutive in ultimele patru partide disputate. A fost invinsa de catre Getafe, in deplasare, scor 2-1, Celta Vigo, acasa, scor 0-1, Real Madrid, acasa, scor 1-2, si Alaves, in deplasare, scor 2-0. Ultima victorie a celor de la Sociedad s-a inregistrat in urma cu 6 etape de campionat, cu Eibar, in deplasare, scor 1-2. Espanyol vine dupa trei infrangeri consecutive, toate in campionat. A fost invinsa de catre Real Madrid, acasa, scor 0-1, Betis, in deplasare, scor 1-0, si de catre Levante, acasa, scor 1-3. O singura victorie are echipa in ultimele 5 meciuri, cu Alaves, pe teren propriu, scor 2-0.

Bremen – Heidenheim

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.07.2020 cu intalnirea dintre Bremen si Heidenheim, meci din mansa tur a barajului de promovare/retrogradare. Partida se va disputa pe Weserstadion, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe F. Zwayer. Bremen vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida, la scor de tenis, cu Koln, acasa, scor 6-1. Ultima infrangere a echipei a venit in ultimul meci disputat in deplasare, cu Mainz, scor 3-1. Bremen a inregistrat doua victorii si trei infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Heidenheim vine dupa o infrangere categorica suferita in ultima partida, cu Bielefeld, in deplasare, scor 3-0. Echipa a obtinut o victorie in ultimul meci de pe teren propriu, cu Hamburger, scor 2-1. Heidenheim vine dupa doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri. Bremen a reusit sa se impuna in ultima partida directa, in cupa, anul trecut, scor 4-1.

Real Madrid – Getafe

Incheiem Biletul zilei pauza final – 02.07.2020 cu intalnirea dintre Real Madrid si Getafe, meci din etapa cu numarul 33 din LaLiga. Partida se va disputa pe Alfredo di Stefano Stadium, incepand cu ora 23:00, avandu-l la centru pe J. Munuera. Real Madrid vine dupa 5 victorii consecutive obtinute in ultimele 5 partide disputate. A reusit sa le invinga pe Espanyol, scor 0-1, Mallorca, scor 2-0, Real Sociedad, scor 1-2, Valencia, scor 3-0, si Eibar, scor 3-1. Ultima infrangere a galacticilor a venit in urma cu 6 etape, cu Betis, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu 2-1. Getafe vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu Real Sociedad, acasa, scor 2-1. Echipa a inregistrat trei remize in ultimele patru meciuri disputate, cu Valladolid, Eibar si Espanyol. Ultima infrangere a echipei a venit in urma cu 5 etape, cu Granada, in deplasare, scor 2-1.