Biletul zilei pauza final – 02.06.2020

Biletul zilei pauza final – 02.06.2020 este format astazi din doua evenimente ce vin din doua competitii diferite. Mizam pe un meci din sferturile de finala ale Cupei din Serbia, dar si pe un meci din prima liga din Republica Ceha. Avem o cota de 2.50 pe biletul zilei pauza final de astazi, disponibil la casa de pariuri Betano. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Indjija – Steaua Rosie

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.06.2020 cu intalnirea dintre Indjija si Steaua Rosie, meci din sferturile de finala din cupa Serbiei. Partida se va disputa pe Stadion FK Indjija, incepand cu ora 18:00, avand-o ca favorita pe formatia oaspete. Indjija vine dupa doua infrangeri consecutive, ambele in campionat. A fost invinsa de catre Sp. Subotica, pe teren propriu, scor 1-2, si de catre Mladost, in deplasare, scor 2-1. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu 3 etape, cand a invins-o pe FK Vozvodac, scor 3-0. Steaua Rosie vine dupa 3 victorii consecutive obtinute in ultimele 3 meciuri disputate. A reusit sa le invinga pe Rad, scor 0-5, Napredak, scor 3-0, si Macva, scor 0-3. Echipa este neinvinsa de 14 meciuri, cand pierdeau cu Olympiakos, in Champions League, in deplasare, scor 1-0.

Pribram – Slavia Praga

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.06.2020 cu intalnirea dintre Pribram si Slavia Praga, meci din etapa cu numarul 27 din Republica Ceha. Partida se va disputa pe Stadion Na Litavce, incepand cu ora 21:00, avandu-l la centru pe O. Pechanec. Pribram vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, cu Sigma Olomouc, in deplasare, scor 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Plzen, intr-un meci amical, in urma cu 3 meciuri, scor 4-0. Pribram are doua victorii, o remiza si doua infrangeri in ultimele 5 meciuri disputate. Slavia Praga vine dupa o victorie categorica obtinuta pe teren propriu, cu Jablonec, scor 5-0. Ultimul meci disputat in deplasare i-a adus echipei tot o victorie, cu Mlada Boleslav, in deplasare, scor 0-1. Slavia Praga are o singura infrangere in ultimele 5 meciuri, cu Slovacko, scor 2-0.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!