Biletul zilei cota 2 - 24.11.2020, Nottingham

Biletul zilei pauza final – 02.03.2020

Biletul zilei pauza final – 02.03.2020 este format din doua evenimente, unde vom miza pe cate un meci din FA Cup, respectiv Championship. Ne vom baza pe competitiile engleze pentru biletul zilei pauza final, disponibil la casa de pariuri Betano, unde va asteptam sa va inscrieti. Recomandarea noastra este sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa.

Portsmouth – Arsenal

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.03.2020 cu intalnirea dintre Portsmouth si Arsenal, meci din optimile de finala ale FA Cup. Partida se va disputa pe Fratton Park, din Portsmouth, incepand cu ora 21:45, avand-o ca favorita la victorie pe formatia oaspete. Gazdele de astazi vor intampina tunarii dupa 4 victorii in ultimele 5 meciuri. Portsmouth, echipa ce evolueaza in liga a 3-a engleza, a reusit sa le invinga pe Rochdale, MK Dons si Exeter, inscriindu-le tuturor cate 3 goluri pe meci. De Rochdale a trecut la 0, de MK Dons la 1, iar de Exeter la 2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Fleetwood, in deplasare, scor 1-0. De partea cealalta, tunarii vin dupa eliminarea din saisprezecimile Europa League. Arsenal a ratat la mustata calificarea, pierzand cu Olympiakos, in prelungiri, scor 1-2. Aubameyang a avut calificarea in gheata, insa mingea de la ultima faza s-a dus pe langa poarta.

Middlesbrough – Nottingham

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.03.2020 cu intalnirea dintre Middlesbrough si Nottingham, meci din etapa cu numarul 36 din Championship. Partida se va disputa pe Riverside Stadium, incepand cu ora 21:45, avandu-l la centru pe D. England. Gazdele de astazi stau destul de rau in clasament, ocupand o pozitie retrogradabila, ultima dintre ele. Cu 37 de puncte in 35 de meciuri, echipa se afla la doua puncte de primul loc ce asigura ramanerea in liga secunda. Nottingham ocupa pozitia cu numarul 4 in clasament si continua lupta pentru promovare. Primul loc direct promovabil se afla la o distanta de 9 puncte, insa lupta nu este terminata. Astazi vom miza pe oaspeti, ce ne asteptam sa faca un meci bun in fata unei echipe aflata in criza.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!