Biletul zilei pauza final - 02.02.2020

Biletul zilei pauza final – 02.02.2020

Biletul zilei pauza final – 02.02.2020 este format astazi din 3 evenimente interesante ce se vor disputa in 3 campionate puternice din Europa. Vom miza pe cate un meci din Premier League, Ligue 1 si Serie A, formand o cota de 4.03, disponibila la casa de pariuri Betano. Speram sa fim castigatori astazi pe acest bilet si sa incepem luna Februarie in forta.

Tottenham – Manchester City

Incepem Biletul zilei pauza final – 02.02.2020 cu intalnirea dintre Tottenham si Manchester City, meci din etapa cu numarul 25 din Premier League. Partida se va disputa pe Tottenham Hotspur Stadium, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe M. Dean. Tottenham vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Southampton, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 1-1. Ultima victorie a echipei s-a inregistrat in urma cu doua partide, in campinat, contra celor de la Norwich, scor 2-1. Tottenham a suferit ultima infrangere in urma cu 5 partide, contra celor de la Liverpool, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 0-1. Manchester City vine dupa o infrangere la limita cu United, acasa, scor 0-1. Echipa merge ceas in continuare in campionat, chiar daca nu mai are sanse la titlu.

Nice – Lyon

Continuam Biletul zilei pauza final – 02.02.2020 cu intalnirea dintre Nice si Lyon, meci din etapa cu numarul 22 din Ligue 1. Partida se va disputa pe Allianz Riveira, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe B. Bastien. Nice vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, cu Lyon, in Cupa, acasa, scor 1-2. In campionat, echipa vine dupa o remiza contra celor de la Rennes, intr-un meci disputat acasa si incheiat cu scorul de 1-1. Nice a obtinut ultima victorie cu Red Star, in cupa, acasa, scor 2-1. Lyon vine dupa victorie cu Nice din urma cu cateva zile. Echipa are o victorie frumoasa contra celor de la Toulouse, in campionat, pe teren propriu, scor 3-0. Lyon a ajuns la 7 victorii consecutive.

Atalanta – Genoa

Incheiem Biletul zilei pauza final – 02.02.2020 cu intalnirea dintre Atalanta si Genoa, meci din etapa cu numarul 22 din Serie A. Partida se va disputa pe Stadio Atleti Azzuri d’Italia, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe D. Massa. Atalanta vine dupa o victorie categorica obtinuta in ultima partida disputata, cu Torino, in campionat, in deplasare, scor 0-7. Echipa are doua victorii in ultimele 3 partide disputate, cu Spal si Fiorentina. Genoa vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, cu Fiorentina, in deplasare, scor 0-0. Echipa a inregistrat o victorie, o remiza si 3 infrangeri in ultimele 5 partide disputate.

• Tottenham – Manchester City: X2/12
  • Nice – Lyon: X2/12