Biletul zilei pauza final - 01.12.2019

Biletul zilei pauza final – 01.12.2019

Biletul zilei pauza final – 01.12.2019 este format din 3 meciuri interesante astazi, selectand campionate de top: Premier League, Serie A si Ligue 1. Cota totala a biletului este atractiva si speram sa bifam castigator acest bilet. Nu uitati sa analizati si voi inainte de a plasa.

Leicester – Everton

Incepem Biletul zilei pauza final – 01.12.2019 cu intalnirea dintre Leicester si Everton, meci din cadrul etapei cu numarul 14 a primei ligi de fotbal din Anglia. Partida se va disputa pe King Power Stadium, incepand cu ora 18:30, avandu-l la centru pe G. Scott. Leicester vine dupa 4 victorii consecutive in campionat de exceptie, fara gol primit. Echipa a invins-o pe Brighton, in deplasare, scor 0-2, pe Crystal Palace, in deplasare, scor 0-2, pe Arsenal, scor 2-0, pe teren propriu. Cea mai categorica victorie a echipei a venit contra celor de la Southampton, unde Leicester s-a impus cu scorul de 0-9, in deplasare. De partea cealalta, Everton vine dupa o infrangere suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Norwich, pe teren propriu, scor 0-2. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Southampton, in deplasare, scor 1-2.

Lazio – Udinese

Continuam Biletul zilei pauza final – 01.12.2019 cu intalnirea dintre Lazio si Udinese, meci din cadrul etapei cu numarul 14 a primei ligi de fotbal din Italia. Partida se va disputa pe Stadio Olimpico, incepand cu ora 16:00, avandu-l la centru pe Di Bello. Lazio vine dupa o victorie la limita obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la CFR Cluj, in Europa League, scor 1-0. In campionat, echipa a reusit o victorie in deplasare, la Sassuolo, unde s-au impus cu 1-2. Ultima infrangere a echipei a venit contra celor de la Celtic, in Europa League, acasa, scor 1-2. Udinese vine dupa o infrangere la limita suferita in ultima partida disputata, contra celor de la Sampdoria, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 2-1. Ultima victorie in campionat a venit contra celor de la Genoa, in urma cu 4 partide, scor 1-3.

Monaco – PSG

Incheiem Biletul zilei pauza final – 01.12.2019 cu intalnirea dintre Monaco si PSG, meci din cadrul etapei cu numarul 15 a primei ligi de fotbal din Franta. Partida se va disputa pe Stade Louis II, incepand cu ora 22:00, avandu-l la centru pe B. Bastien. Monaco vine dupa un insucces obtinut in ultima partida disputata, in campionat, contra celor de la Bordeaux, in deplasare, scor 2-1. Ultima victorie a echipei in campionat a venit contra celor de la Dijon, pe teren propriu, la limita, scor 1-0. Monaco vine dupa 3 victorii si doua infrangeri in ultimele 5 partide disputate. PSG vine dupa o remiza obtinuta in ultima partida disputata, contra celor de la Real Madrid, in Champions League, scor 2-2. In campionat, echipa vine dupa doua victorii consecutive, cu Lille si Brest.

• Leicester – Everton: 1X/12 @ 1.44
  • Lazio – Udinese: 12/12 @ 1.65
  • Monaco – PSG: X2/12 @ 1.42