Biletul zilei pauza final - 01.11.2019

Biletul zilei pauza final – 01.11.2019

Biletul zilei pauza final – 01.11.2019 este format din 3 partide interesante ce se vor disputa astazi, formand o cota de 3.70, disponibila la casa de pariuri Betano. Va recomand sa va inscrieti la aceasta casa daca doriti sa plasati, insa va recomand sa analizati si voi inainte de a plasa.

Viitorul – Chindia

Incepem Biletul zilei pauza final – 01.11.2019 cu intalnirea dintre Viitorul si Chindia, meci din cadrul etapei cu numarul 15 a campionatului. Partida se va disputa pe Stadionul Viitorul, incepand cu ora 20:30. Viitorul vine dupa o infrangere la limita in ultima partida disputata, contra celor de la Dinamo, intr-un meci disputat in deplasare si incheiat cu scorul de 3-2. Ultima victorie oficiala a echipei a venit contra celor de la CFR Cluj, intr-un meci de campionat, disputat acasa si incheiat cu scorul de 3-1. Chindia vine dupa o remiza contra celor de la Gaz Metan, pe teren propriu, scor 1-1. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la FC Voluntari, in deplasare, scor 0-1.

Galatasaray – Rizespor

Continuam Biletul zilei pauza final – 01.11.2019 cu intalnirea dintre Galatasaray si Rizespor, meci din cadrul etapei cu numarul 10 a primei ligi de fotbal din Turcia. Partida se va disputa pe Turk Telekom Stadium, incepand cu ora 19:30, avandu-l la centru pe turcul A. Bitigen. Galatasaray vine dupa doua infrangeri consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a fost invinsa la limita de Real Madrid, acasa, scor 0-1, si tot la limita de Besiktas, in deplasare, scor 1-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Sivasspor, acasa, scor 3-2. Rizespor vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate, una contra celor de la Cankirispor, scor 1-3, si una cu Ankaragucu, scor 2-0.

Dijon – PSG

Incheiem Biletul zilei pauza final – 01.11.2019 cu intalnirea dintre Dijon si PSG, meci din cadrul etapei cu numarul 12 a primei ligi de fotbal din Franta. Partida se va disputa pe Stade Gaston Gerard, incepand cu ora 21:45. Dijon vine dupa doua infrangeri consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a fost invinsa de catre Bordeaux, in cupa, scor 2-0, si de catre Brest, in campionat, scor 2-0. Ultima victorie a echipei a venit contra celor de la Strasbourg, in deplasare, scor 1-0. PSG vine dupa 6 victorii consecutive, 4 in campionat si doua in Champions League. Echipa a invins-o ultima data pe Marseille, intr-un meci de campionat, disputat pe teren propriu si incheiat cu scorul de 4-0.

• Viitorul – Chindia: 12/12 @ 1.75
  • Galatasaray – Rizespor: 1X/12 @ 1.36
  • Dijon – PSG: 2/2 @ 1.55