Biletul zilei pauza final - 01.07.2020

Biletul zilei pauza final – 01.07.2020

Biletul zilei pauza final – 01.07.2020 este format astazi din trei evenimente, unde vom miza pe trei competitii diferite. Am format o cota finala de 3.30, disponibila la casa de pariuri Betano, unde va recomandam sa va inscrieti. Nu uitati sa faceti si voi o scurta analiza inainte de a plasa biletul propus de noi.

Voluntari – Chindia

Incepem Biletul zilei pauza final – 01.07.2020 cu intalnirea dintre Voluntari si Chindia, meci din etapa cu numarul 7 din play-out-ul Ligii 1. Partida se va disputa pe Stadionul Anghel Iordanescu, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe M. Birsan. Voluntari vine dupa patru victorii consecutive obtinute in ultimele patru partide disputate. Echipa le-a invins pe Dinamo, in deplasare, scor 0-1, Poli Iasi, acasa, scor 1-0, Sepsi, in deplasare, scor 1-2, si Clinceni, acasa, scor 3-0. Voluntari a reusit sa se impuna in ultima intalnire directa dintre cele doua formatii, in deplasare, scor 1-2. Chindia vine dupa doua infrangeri in ultimele doua partide disputate. A fost invinsa de Poli Iasi, acasa, scor 0-2, si de Clinceni, in deplasare, scor 1-0. Chindia are doua victorii in ultimele patru partide disputate. A reusit sa se impuna cu Viitorul, acasa, scor 2-1, si cu Craiova, intr-un meci amical, scor 0-1.

Salzburg – Sturm Graz

Continuam Biletul zilei pauza final – 01.07.2020 cu intalnirea dintre Salzburg si Sturm Graz, meci din etapa cu numarul 31 din Austria. Partida se va disputa pe Red Bull Arena, incepand cu ora 21:30, avandu-l la centru pe F. Ouschan. Salzburg vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe Hartberg, acasa, scor 3-0, si pe Rapid Viena, in deplasare, scor 2-7. Salzburg a castigat categoric ultima intalnire, in deplasare, impunandu-se cu scorul de 1-5. Sturm Graz nu traverseaza o perioada prea buna. Echipa vine dupa patru infrangeri consecutive suferite in ultimele patru partide disputate. A fost invinsa de catre Rapid Viena, acasa, scor 2-3, de Wolfsberger, in deplasare, scor 2-0, de LASK, acasa, scor 0-2, si in deplasare, scor 4-0. O singura victorie are Sturm Graz in ultimele 5 meciuri, cu Harberg, in deplasare, scor 1-2.

Arsenal – Norwich

Incheiem Biletul zilei pauza final – 01.07.2020 cu intalnirea dintre Arsenal si Norwich, meci din etapa cu numarul 32 din Premier League. Partida se va disputa pe Emirates Stadium, incepand cu ora 20:00, avandu-l la centru pe P. Bankes. Arsenal vine dupa doua victorii consecutive obtinute in ultimele doua partide disputate. Echipa a reusit sa le invinga pe Sheffield United, in deplasare, scor 1-2, si pe Southampton, tot in deplasare, scor 0-2. Tunarii vin dupa patru meciuri consecutive disputate in deplasare, insa doua dintre ele au fost pierdute. A fost invinsa de catre Brighton, scor 2-1, si Manchester City, scor 3-0. Norwich vine dupa patru infrangeri consecutive, trei in campionat si una in FA Cup. In campionat, echipa a fost invinsa de Everton, scor 0-1, Southampton, scor 0-3, si Sheffield United, scor 1-0, in timp ce in FA Cup a fost eliminata de Manchester United, scor 1-2.

Mai jos aveti biletul zilei de astazi. Mult succes tuturor!

• Voluntari – Chindia: 1X/1X